Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek ennyire hogy...

Csak én félek ennyire hogy aludni se birok és már majdnem remegek az idegtől?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de nagyon félek hogy mi lesz most a menekültek miatt kialakuló helyzet miatt.. hogy tudnék egy kicsit megnyugodni??
2015. szept. 9. 06:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Igen, már rájöttem közben, kicsit figyelmesebben kellett volna elolvasnom a válaszokat.

Most megyek és betérdelek a sarokba büntetésül.:D

Elnézést.


Németország?

Igen, amit már írtak korábban,a nagyobb csomópontokat, a bevásárlóközpontokat, nagyvárosok olyan pontjait,részeit,ahol sok ember van egyszerre,el kell kerülni.

Igazából ez az egyetlen valós veszély,öngyilkos merénylő pokolgéppel,sajnos Németországban nagyon is valós.

Lerohanni nem fog senki semmit, ettől nem kell tartani,csak a sunyi bombáktól.

A hazájukban kellene rendet rakni,élhetőbbé tenni,hogy ne akarjanak idejönni ilyen sokan.

A nagyrészük tényleg szerencsétlen,a háború elől menekül.

Szerintem minden,hangsúlyozom az Unió minden országának részt kellene vállalnia a migránsok befogadásában.

Gazdasági mutatók,és lakosság alapján felosztva.

Lehet mondani, hogy vissza kell küldeni őket oda,ahonnan jöttek.

Abban hol az emberség?

Pedig azok lennének, vagy mi...

2015. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én csak egy dolgot nem értek.

Ha valaki MENEKÜL, mert üldözik a saját hazájában akkor az első biztonságos országba meg kéne állnia és segítséget kellene kérnie az ottani hatóságoktól. Ezzel semmi bajom nem volna.

De ha valaki ILLEGÁLISAN átlép egy másik országba, és több országon keresztül GAZDASÁGI okok miatt el akar jutni egy adott országba akkor az ellen miért nem lehet fellépni? Miért nem tartóztatják fel őket és miért nem küldik vissza oda ahonnan jöttek?


A félelem ellen nincs mit tenni. Kerüld a táborokat és ennyi. A terrorizmustól én még nem tartok. Aki eddig el akart követni akár egy robbantásos merényletet akár mást az eddig is megtalálta a módját és ez után is meg fogja találni annak, hogy bejusson az adott országba. Nyilván ez így most könnyebb, de nem gondolom, hogy emiatt megnövekedne a robbantások száma. Én jobban tartanék a kultúrák közti súrlódásoktól. A "mindennapos" konfliktusoktól. Aki élt hasonló helyzetben az tudja miről beszélek.

Sajnos úgy veszem észre, hogy a menekültekben minimális "hála" és tisztelet sincs a befogadó országgal kapcsolatban. Annak ellenére, hogy (papíron) az életüket köszönhetik nekünk, hisz a háború elől "menekülnek" ide. Én csak követelőzést, tüntetéseket, atrocitásokat látok. Pedig aztán ha vendégségbe megyek akkor betartom a házigazda szabályait. Sajnos én nem ezt látom :S

2015. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22.: az hogy kerülje a táborokat,aki konkrétan mellette lakik?én voltam ott előbb,nem a tábor..

egyébként a 20.asnak volt jó meglátása a sok hülyeség között.arra kéne koncentrálni,hogy ne legyen okuk eljönni ,meg kéne szüntetni az okot.utána már szegény menekült vagyok dumával nem jönne egy bevándoló se..aki gazdasági okoból akar elmenni az meg menjen,de akkor ne illegálisan és ne várjon semmilyen segélyt hanem menjen el dolgozni.. mint ahogy minden normális ember(a külföldön élő magyarok sem a seggüket meresztik pl)

2015. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Emlékeztek amikor a magyarországi romák elindultak Kanadába? Na ez ugyan az mint akkor csak nagyban. A megoldás is ugyan az lenne...
2015. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!