Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek ennyire hogy...

Csak én félek ennyire hogy aludni se birok és már majdnem remegek az idegtől?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de nagyon félek hogy mi lesz most a menekültek miatt kialakuló helyzet miatt.. hogy tudnék egy kicsit megnyugodni??
2015. szept. 9. 06:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

9 "de abban biztos vagyok,hogyha valamelyik őrült elkezd robbantgatni akkor hazaküldik az összeset..remélhetőleg az unió nem pátyolgatja akkor is őket..bár amilyen eszementek.. "


Nagyon el vagy tévedve. Ezeket már küldhetik, csak nem fognak menni, inkább a karhatalomnak mennek, mint nálunk is.


Ti hol éltek, hogy ennyire nem vagytok képbe a valósággal?


Megszállás van, és még csak az első pár órájában vagyunk.

2015. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Már volt balhé, lásd Charlie Hebdo támadás. Mégsem küldték őket haza, hanem pár hülye tárt karokkal várja őket.


Szerintem ha kerüli az ember a nagyobb városokat és fontosabb csomópontokat, akkor nem történhet semmi baj. Mellesleg nem lepne meg egy robbantás akár a keletinél, vagy valahol... Bár azt sem most fogják csinálni, mert akkor tényleg megállj lesz nekik.

2015. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj orvoshoz, mert nem vagy normalis.
2015. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
Azért vicces, hogy te, mint egy gazdasági bevándorló, félsz a többiektől, akik pont ugyanazért mentek oda, mint te :D
2015. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

Te a mene

2015. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

"A félelemre hajlamos emberek a saját poklukban élnek."

Stephen King

2015. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
3%

Ez komoly?

Te a menekültek miatt aggódsz?

Ne tedd,semmilyen hatással nem lesznek az életedre,ebben légy nyugodt.:)

Az Iszlám állam, meg a többi terrorszervezet nem velünk foglalkozik, minimális az esélye,hogy nálunk bármi történjen.

Csak akkor,ha komolyabb szerepet vállalnánk NATO tagként Keleten,akkor talán.

Sokkal nagyobbat szól egy pokolgép Angliában,vagy Németországban,mint nálunk.

Nem vagyunk veszélyeztetett ország.

A terroristák bejutása az Unióba a migránsokon keresztül, sajnos ez valós veszély.

Logisztikai központok kellenek,és szigorú ellenőrzés, sajnos így is be fognak jutni,ezzel nem nagyon lehet mit csinálni.

De igen,visszaküldeni mindenkit gondolkodás nélkül, ezzel csak az a baj,hogy a nagyrészük tényleg a háború elől menekülő szerencsétlen.

Hol akkor az emberség és a szolidaritás?

Nehéz helyzet ez,nagyon nehéz,szerintem lehetne jobban is kezelni ezt az egészet, mertte vagy a bizonyíték,egy ember ,a saját hazájában és fél.

Ez nagyon nem normális.

Próbálj megnyugodni, ez az egész túl van spilázva, hidd el.

Nem lesz semmi gond.

2015. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%
Utolso, kedves! A kerdezo nemetorszagban el. Kommentelt. Azt se art elolvasni,amirol eddig szo volt. :)
2015. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17 Hamis békét terjeszteni nem éppen ildomos dolog. Aki altatja az embereket, az ugyan olyan bűnös, mint azok a balhét csinálják.


tudod az embereket, csak egy darabig lehet hülyíteni, de aztán mindegyik észre tér, csak sajnos későn. De ha nem lett volna ilyen "altatós" ember mint te, akkor talán időbe tennék, amit kéne.

2015. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nehéz idők jönnek, és az embereket, nem hogy felkészítenék, hanem altatják, és tolnak az orruk elé olyat ami még a hamis nyugalmukat erősíti.És ez bűn.
2015. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!