Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek a gazdag...

Ti nem irigylitek a gazdag lányokat?

Figyelt kérdés

Azokat, akik Michael Kors vagy Prada táskákkal járnak, mindig frissen van vasalva/göndörítve a hajuk, tökéletes a sminkjük...

Úgy szeretnék én is ilyen lenni, de sajnos nem telik rá.

Rengetegszer van kisebbségi érzésem, amikor én a koszos munkaruhámban dolgozom, ök meg belibegnek így tip-top.

A srácnak is, aki tetszik, ilyen kategóriás a barátnöje.


Hogy legyek én is olyan szép, ha nem telik rá?


2015. szept. 18. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Arra legyek irigy hogy az apja segge alá rak mindent?

sokan még mindig azt hiszik "gazdagok" de csak a családja gazdag nem ő...

Amíg nem dolgozol meg azokért ami téged illet,addig nem vagy gazdag csak egy ingyen élő.

2015. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy van pénze, azt irigylem, de amiket felsoroltál azokat nem. Engem nem érdekel a divat meg a smink. Ha gazdag lennék inkább utazásra meg a hobbijaimra költeném a pénzt!


De ha téged ennyire érdekelnek a külsőségek, olcsón is lehetsz "szebb". Értsd: felkelsz fél órával hamarabb, hogy reggel kisminkeld magad és megcsináld a frizurád. Ha nem értesz ezekhez, a youtubeon találsz kismillió videót, amiből meg tudod tanulni, hogy kell csinálni. Nem kell profi sminkes meg fodrász és nagyon drága sminkcuccok sem, azt olcsóbban is lehet kapni, csak keresni kell, hogy hol. A márkás ruhákhoz, táskákhoz, cipőkhöz pedig a pasik nem értek úgy sem. A lényeg, hogy legyen saját öltözködési stílusod, olyan ruhákat vegyél, amiket lehet kombinálni egymással fokféle módon, így kevés ruhából is sokféle öltözetet ki tudsz hozni.

2015. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, minek kellett lepontozni az egyetlen tippet adó választ, és meghagyni a nyafogósakat.
2015. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van az a réteg, ahol a pasik értenek a divathoz és ismerik a luxust! ;) Sőt, ők is viselik azokat azokat a bizonyos márkákat.

De olyan körökben ezek szerint te úgysem mozogsz.

Én az az általad leírt "belibbenős-féle" lány vagyok, vagyis inkább nő. Vannak méregdrága designer táskáim, ruháim, cipőim. Igen, Pradam is van többek között, mindenem eredeti. Ez annak köszönhető, hogy nagyon jól keresek. De ha neked nem telik jelenleg ilyenekre, akkor is fel tudsz szépen öltözni. Sok üzletben lehet kapni szép, letisztult darabokat.

Kors egyébként már nagyon nem menő. Külföldön alig vásárolnak nála. Nálunk mostanában tömegcikk lett, mióta a budapesti plázákban boltokat nyitott.


Reggel időben kelek - ez a sminkem és a hajam titka.

Körmöshöz nem járok, hiába megtehetném, felesleges időpocsékolásnak tartom, magamnak lakkozom a körmömet, általában géllakkal. Addig is pihenek, párommal beszélgetek, esetleg nézek közben egy filmet, vagy zenét hallgatok.,

Nem tudom hány éves vagy, tanulni sosem késő, kereshetsz másik munkahelyet, olyat ahol nem kell munkaruha.


Szóval neked is lehet szép hajad és sminked. Az öltözködés pedig az ízlésedtől függ. Rajtad múlik!

2015. szept. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!