Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy 40-es nő...

Hogyan lehet egy 40-es nő érzelmeire hatni? (álltalánosságban)

Figyelt kérdés
Például mivel lehet meghatni,mivel lehet mosolyt csalni az arcára és könnyeket a szemeibe,mi okoz fájdalmat neki,milyen témákra érzékeny,mi esik jól és mi okoz fájdalmat neki stb? Tisztában vagyok vele,hogy minden ember különböző és más-más dolgok jellemzőek rá,de ha van valakinek tapasztalata,vagy esetleg saját magát ismerve ír választ,azt előre is köszönöm!!!
2015. szept. 23. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
hát én még csak 38 vagyok, de egy Porschéval meg lehetne hatni :D
2015. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Ilyesmi nemcsak a nőt leveszi a lábáról:

[link]

2015. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valami normális válasz? Fontos lenne!!!
2015. szept. 23. 21:27
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
úgy meghatódnék, ha az általánosságban szót nem 2 l-lel írnád...meg tennél szóközt a veszők után
2015. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem udvariassággal, jó humorral, vidámsággal lehet meghatni, és elég érzelmes, romantikus nő vagyok, úgyhogy egy esti vízparti sétával teljesen le lehet venni a lábamról.:)
2015. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha Normális 40-es nő akkor ő neki már nem a külsőségek lesznek a fontosak..De ha irsz neki egy verset vagy virágot veszel neki akkor értékelni fogja..
2015. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Én biztos akkor nem vagyok normális, de az intelligenciát, a humort és a kockahasat jobban értékelem, mint egy kényszeredett versikét. ;)
2015. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ,hogy eddig milyen életet élt.

Engem a szeretettel lehetne megmosolyogtatni.

Fájdalmat miért akarsz okozni neki?

Nekem az nem hiányozna.

2015. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Biztonság, odafigyelés, romantika, és fogadd el olyannak amilyen, legyél önálló humoros, döntésképes és azt mutasd aki vagy. Ha ezt megkapják minden rendben ha nem kapják meg akkor semmi sincs rendben az tutti XD
2015. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én egy jó szexet is jobban értékelek egy versikénél, de hajrá :D :D
2015. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!