Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinalni egy idegbet...

Mit lehet csinalni egy idegbeteg anyával?

Figyelt kérdés
Egyszeruen mar beszelni se lehet vele rendesen ,allandoan kiabal ,karomkodik .Csodalkozik ha az öcsèm nem szeret vele tanulni , hat h is szeressen amikor ő rá is állandoan kiabal tanulas kozben ha elront esetleg valamit . En már nem birom ,segitsetek . 16/L
2015. szept. 27. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, ki kell birni. 2 ev mulva mar gondolom fosulis/egyetemista/szabad/dolgozo ember leszel, szoval turd el addig anyad.
2015. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mind2 szülőm idegbeteg, folyton kiabálnak egymással is, + velem meg a tesóimmal is. Én mér kifejlesztettem egy ilyen védekezési mechanizmust, hogy akármit mondanak nekem, lepereg rólam, ha lehordanak a sárga földig, én csak szépen csendben végighallgatom őket, aztán odébbállok, mintha mi se történt volna. Nem haragszom rájuk, nem érzem miattuk rosszul magam, nem beszélek vissza nekik, nem veszekszem velük, hanem csak simán lesz@rom, hogy mit mondanak. Így velem tulajdonképpen nem tudnak összeveszni, mert az csak abból áll, hogy kiabálnak velem, én meg nem szólok egy szót sem, szóval teljesen egyoldalú a dolog, ezt hamar meg is unják, így általában békén hagynak.
2015. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

húúú második szuper vagy! Nem szállsz bele a játszmájukba. :)

olvass utána: emberi játszmák. :)


kérdező: szerinted mi válthatja ezt ki anyukádban? milyen körülmények között éltek? milyen anyukád munkahelye?

2015. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szüleim is kb. ilyenek. Egyetlen módszer, hogy elkerülöd őket, amilyen messzire csak lehet, de közben megcsinálod, amit kérnek tőled (pl. házimunka). Aztán az időd többi részében meg elmész valahova városba, vagy szobádban olvasol, gépezel stb.
2015. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként én is kb. azt csinálom mint a 2. válaszoló :D
2015. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anyum is ilyen sajnos. Nagyon szeretem de egy időben kikészített, mivel az ő temperamentumát örököltem. Ez annyit tesz hogy ha nekem esett akkor belementem a szócsatába és a végén általában odáig fajult hogy vérig sértettük egymást. Nagyon nem vagyok rá büszke, de az ember a hibáiból tanul, és egy ideje én is azt csinálom mint a kettes. Vagy csöndben vagyok, vagy teljesen nyugodtan válaszolok. És pont a napokban olvastam, hogy ha így reagálunk egy agresszorra, akkor a veszkedés végén szégyelnni fogja magát tudat alatt, hiszen ő hiába próbál ingerelni, te megőrizted a nyugalmad. És egy idő után pont e miatt megunja. :)


(Nem tudok valami jól fogalmazni, remélem érthető :p. Annyi a lényeg hogy próbálj nyugodt maradni. Nehéz eleinte, de megéri. :))

2015. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!