Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ellene, mennyire...

Mit tegyek ellene, mennyire nem normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a kérdés illik-e a kategóriába, de nem nagyon tudtam, hogy hova írjam. Szóval. Kb. 8 hónapja kezdtem el ezt csinálni: Elképzelem magamat valami szuper híres, énekes, jóképű pasinak, magamm mellé valami barátnő szerűséget. Szituációkat játszok le a fejemben, beszélgetéseket, kirándulásokat, randikat stb. És már kezdem annyira beleélni magam, hogy sokszor iskolában is eszembe jut, vagy az utcán és pl. egy a fejemben zajló beszélgetésnél grimaszokat vágok vagy kézmozdulatokat teszek egyedül, az utca közepén. Sokszor vonom bele az álomvilágomba a barátaimat, ismerőseimet. És egyszerűen hiányzik amikor nem csinálom, próbáltam nem gondolni rá, de feladtam, mert kikészültem nélküle. Az egészben csak az a mégfurább hogy egy 14 éves lány vagyok... nincsen semmiféle hajlamom a lányok felé, mert most is tetszik egy fiú, de mégis fiúnak képzelem magam, egy barátnővel. Segítsetek kérlek, komoly válaszokat szeretnék, aki csak mocskolódni jön ide, az inkább ne is írjon. Köszi.

#furcsa #képzeletvilág
2015. szept. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írok, de nem lehet, hoy az előző eletednek van benne szerepe? ( mármint, hogy fiúnak 'képzeled' magad)
2015. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, már szinte mindent el tudnék képzelni..
2015. szept. 29. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem találod unalmasnak az életed, vagy esetleg egyoldalúnak? Mert szerintem ez az oka.

Amúgy elég érdekes, letudnád írni még pontosabban az egészet? Nem az a legfontosabb rész, hogy lány helyett fiúnak képzeled magad.

2015. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kamaszkorban alakul ki az ember identitása, lehet , hogy túl sok a szabadidőd, próbáld lekötni magad sporttal, tanulással, olvasással. Tanulj nyelvet, olvass sokat és ha ezek kitöltik az életed, akkor megváltoznak majd a gondolataid, életed is. Barátokkal találkozz, csináljatok közös, de értelmes programokat, menj kirándulni és élj egészségesen.
2015. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néha kicsit unalmas de elég ritkàn, sportolok is, most is egy könyvet olvasok, tanulnom is kell mivel most vagyok nyolcadikos és készülnöm kell a felvételire. A baràtaimmal mostanában nem találkoztam, időm se volt sok, és mostanában kikészìtenek. Mire gondolsz mit mondjak el részletesebben?
2015. okt. 4. 01:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez semmi komoly, ez csak amolyan játék a gondolataiddal tulajdonképpen, egy kicsit túlműködik a fantáziád, de ez nem baj. Lehet, hogy később lesz, hogy a lányok is érdekelni fognak, de egy idő után el fog múlni magától. Majd ahogy idősödsz komolyabban eldől, hogy milyen irányú a nemi érdeklődésed, most még egyelőre bőven ráérsz ezzel komolyabban foglalkozni. Egy ideig én is csajnak képzeltem magam, elképzeltem, hogy egy híres rock énekesnő vagyok és az ismerőseim körülöttem a zenészek. Erről több novellát és verset is írtam. Még hosszú hajam is volt, meg felregisztráltam a Facebookra mint nő. Aztán teljesen magától elmúlt, most meg alig bírom levakarni magamról a jobbnál jobb csajokat, aminek örülök...
2015. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!