Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet ilyen fura a...

Miért lehet ilyen fura a munkatársam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi munkatársam,aki rendkívül előnyös megjelenésű az összes nő oda meg vissza van tőle ha jön,de gyakorlatilag nem lehet hozzá közeledni semmilyen szinten.Végzi a munkáját,intézi az ügyeket,de minden közeledést,haverkodást,bizalmaskodást elhárít,vagy nem durván,de egyértelműen leszerel.Csak annyit kommunikál amennyi okvetlenül szükséges.Céges bulikra sem jön el,semmi.

Amit tudni lehet róla,hogy elég izmos,tehát biztos,hogy edz,legalább 3 havonta van egy nagy monoklija mert erre válaszolt amikor rákérdeztek és kiderült,hogy évek óta boxol,és van családja felesége egy kislánya.

Miért lehet ilyen titokzatos hűvös és távolságtartó szerinted?Vagy ha van ilyen a környezetedben akkor ő miért volt ilyen?



2015. okt. 5. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyenek. Szerintem az ő filozófiája az lehet, hogy munkába dolgozni jár és otthon a családjával valószínűleg nyitottabb.
2015. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan veszi a munkát + csak kollégaként tekint a többi dolgozóra, szerintem ezzel semmi baj nincs.


Hogy céges bulikra miért nem jár? Hát gondolom, mert inkább a családjával, vagy a barátaival töltené azt az időt!

2015. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Munkahelyen nem lehet barátokat találni, csak kollégák vannak. Elvégzi a munkáját, megkapja a fizetését érte, a többi nem érdekli, ezzel semmi baj sincs.
2015. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehet a szociális fóbiának ilyen megnyilvánulása.
2015. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnéztük a fészes oldalát egyszer és az ottani képeken teljesen jól elvan a hozzá hasonló kigyúrt haverjaival,meg ilyen bűnöző fejű boxolókkal mindenféle programokon meg edzőteremben,még mosolyog is pár képen,szóval nem szociális fóbiás szerintem.
2015. okt. 5. 20:04
 6/9 anonim válasza:
Biztos mert csodálatos párja van és megkap mindent...te pedig szóba se jöhetsz nála! F/36
2015. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy zavarja az "összes nő oda meg vissza van tőle" dolog?


Nekem legalábbis ez jön le, nyomultok rá mint az állat, és kínosnak érezheti, főleg ha családos ember. Legalábbis szerintem gyanús a "bizalmaskodás" meg a "haverkodás".

2015. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kérdező...te mit akarsz? Dugni vagy pénzt?
2015. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, aki megtartja a munkában a szükséges 3 lépés, elvégre a munkáját végezni jár be. Ennyi. A szabadidejét meg inkább a családjával töltené.
2015. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!