Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan győztétek le az...

Ti hogyan győztétek le az önbizalom hiányotok? Jó tanács?

Figyelt kérdés
Én próbálok a jó tulajdonságaimra fókuszálni, de inkább érzem azt, hogy egoista vagyok, mint önbizalom telt.

2015. okt. 17. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam egy tanácsot legyek mindig magabiztos és senki ne lássa rajtam hogy félek. Ez eleinte nem sikerült de az idő elteltével ez sikerült. Nekem ebből lett önbizalmam
2015. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én abban próbálok sikereket elérni amiben jó vagyok,pozitív vissza jelzésektől több önbizalmam lesz :)

Próbálok kicsit másképpen öltözködni,kommunikálni és várom a vissza jelzéseket a környezetemből :)

2015. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A sport sokat segített, az is, hogy szorgalmasabb lettem. Nincs olyan ember, aki 100%-osan magabiztos. Aki magabiztosnak tűnik, vagy megtanult annak látszani, vagy nem ismered eléggé, hogy tudd a bizonytalanságait.

Nkem ami még bevált az a fake it till you make it, vagyis csinálj úgy, mintha magabiztos lennél, és előbb-utóbb ez a viselkedés beleíródik a tudat alatt végzett tevékenységeidbe.

2015. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok az akkor, hogy csináljak úgy mintha az lennék?:)
2015. okt. 17. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van olyan barátod,ismerősöd,rokonod aki határozott és magabiztos,önbizalmtól duzzadó utánozd le,figyeld a reakcióját,hogy egyes helyzetben,hogy reagál,hogy beszél és kezd átvenni.

Én is vmilyen szinten barátnőmet utánoztam és szépen lassan belém ivódott,így már van egy egészséges önbizalmam.

2015. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!