Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valaki ennyire...

Hogyan lehet valaki ennyire boldog?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomnek van egy rokona aki mindig mosolyog,mindig a legjobb formajat hozza,ertem azt,hogy tokeletes a megjelenese,mindig elegansan oltozkodik,neha elofordul,hogy sportosan,es a vigyort nem lehet letorolni az arcarol. Rengeteg csapas erte mar az utobbi idoben is,de megis ugyanolyan boldognak tunik. Hogyan lehet elerni,hogy ilyenne valjon valaki? Arrol nem is beszelve,hogy nem foglalkozik masok velemenyevel vagy nagyon kis mertekben. Vagy ennyire ketszinu lenne?

2015. okt. 18. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Irigylésre méltó allkat lehet. A legnagyobb terheket általában azok kapják akik megtudnak vele bírkózni.

Van egy ismerősöm akinek amputálták az egyik lábát még fiatal korában, de nála optimistább embert nem ismerek.

2015. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz oldalról közelíted.

Ilyen emberek pont leshzarják hogyan néznek ki.

Én segíthetnék neked még ha nem is elérni vagy megközelíteni e állapotot, de elmagyarázni hogyan is kéne és vagy lehetne.

2015. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

# 2

Te mindenhol ezt a elmebetegséget kezded?

2015. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg boldog lenne, akkor szerintem nem törődne annyira a megjelenésével.


Én inkább ilyennek tudnám elképzelni

[link]

2015. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül boldog. Tiniknél még szokás az, hogy azzal próbálják felhívni magukra a figyelmet, hogy arról beszélnek mennyire depressziósok, míg egy igazán keserű ember, aki gyűlöli az életét, általában magát inkább boldognak tünteti fel mások előtt, mert attól fél, hogyha állandóan búskomornak látják, elhagyják az emberek, mivel csak lehúzza őket magával.
2015. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 eves csajrol van szo,en 4 evvel vagyok idosebb nala de nem fedeztem fel ezt a "kepesseget"
2015. okt. 19. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a hülye logikát, hogy ha érdekel, hogy ne egy büdös, koszos szar legyél, már nem lehetsz boldog.


Megfésülködtél? Akkor nyilván érdekel, hogy nézel ki, nyilván nem vagy boldog. Nyilván.

2015. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most ha úgy vesszük, akkor nincs abszolút boldog ember. Mindenkinek vannak gondjai, problémái, sérelmei, más dolog ki hogyan kezeli. Van aki képes magában tartani és nem másokra zúdítani, hanem ehelyett a boldogságot választja. Szerintem messze jobb tulajdonság, mint amikor valaki folyton búval b..szott és azt várja hogy mások a nyavalygását hallgassák.


Leginkább úgy tudom ezt elképzelni, hogy egy ember lehet teljesen boldogtalan, mert még önmaga által is problémát generál, meg lehet boldog a problémáival együtt is. A boldogság valahol olyan dolog, amit "tanulni kell", tenni kell érte, változni kell hozzá, akár külsőről, akár belsőről, személyiségről van szó.

2015. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!