Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy a kövérebb...

Az miért van, hogy a kövérebb dundibb emberek többet nevetnek jobb hangulatúak általában?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Inkább azt mondanám, a dolog megfordítva igaz: a morózus emebrek többnyire soványak. Oka egyszerű: a morgós ember vagy azért morgós, mert gyomorbeteg, vagy a sok morgás miatt vált fekélyessé. A neurasztikus alkatú emberek élénkek, hirtelenek, kapkodóak, ezért sok energiát használnak fel, és keveset esznek. Mivel nem szeretnek semmit, enni se szeretnek. A rossz természetük miatt általában magányosak, ezért nem készítenek ételt, nem főznek, ergo összevissza esznek. Az egyoldalú, szegényes és összevissza táplálkozás tipikus stressztünet.
2015. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez egy tevhit, es egyaltalan nem igaz.
2015. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem csak kifelé próbálnak vidám képet mutatni. Legalábbis akiket ismerek pont ilyenek. Valójában meg depressziósak, otthon bőgnek rengeteget, stb. Többnyire pont azért mert kövérek és lusták is tenni ellene. De persze ezt be nem vallanák a legtöbben, inkább eljátsszák hogy minden rendben.
2015. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mi az a neurasztikus???


Látom megoszlanak a vélemények...

ÉN meg azt hallottam, hogy az idegvégződéseik zsírpárnákkal kibéleltek, így tényleg kevesebb stressz éri őket.

Nekem rengeteg ilyen dundi ismerősöm volt, aki nagyon kacagós.

2015. okt. 19. 15:14
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez hülyeség, csak urban legend.


Úgy is lehet nézni, hogy a kövérek meg bánat és depresszió evők.

2015. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos a sok csoki miatt, amit befalnak...
2015. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez így szerintem nem igaz, de van az a fajta, akire illik... az meg az a fajta, aki igazi hedonista típus, és imádja az élvezeteket... az életet ugyanúgy, mint a jó falatokat, finom ízeket, nagy lakomákat (és persze van olyan, akin ez nem látszik meg, mert jó az anyagcseréje, de sokakon igen). Tehát ennél a típusnál lehet összefüggés a vidámság, életszeretet és a testalkat között.
2015. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, nem bántásból írtam a csokit, én is szeretem, túlságosan is... Csak arra gondoltam, hogy a csoki hatására boldogsághormonok keletkeznek, és ettől az emberek könnyebben fognak nevetni, de ez nem csak azokra igaz, akik testesebbek, hanem mindenkire.
2015. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert a dundibb emberek nem azzal görcsölnek, hogy jajj le kell fogynom 2 dekát mert kövér vagyok. :d
2015. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem éhesek. Próbáltad már úgy jól érezni magad, hogy egész nap csak három falat salátát ettél?
2015. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!