Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a Magyar tinédzser...

Szerintetek a Magyar tinédzserek miért fitogtatják a külföldi nyelvtudásukat közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Én nem láttam soha olyan kiírást külföldi embertől amit nem az ő nyelvén írt volna ki.


(közösségi oldal --> facebook-ot értem)



2015. okt. 26. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akiket ismerek azok azért szoktak írni angolul mert vannak angolul beszélő ismerőseik, és azok csak úgy értik meg mit írnak... magyarul hiába írna.

Mondjuk fura ha külfölditől még nem láttál ilyet, pl Finnországban is sokat jártam, ott simán beszélgetnek angolul egymással a finnek, meg angolul irkálnak közösségi oldalakon egymásnak. Tök átlagos dolog ott is, meg hogy vegyítik elkezdi angolul a mondatot aztán finnül fejezi be. Ez nálunk még nem gyakori, de szerintem egyre jobban elterjed már az angol, itt is ilyenek lesznek hamarosan. De mi a baj ezzel?

2015. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"közösségi oldalon, hogy tudnak téged nézni? :,D"

Irok valakinek chaten aztán valaki odajön a hátam mögé, aztán bámul. Ennyi.

2015. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hello everybody, I am a little gipsy king!
2015. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hey assohle! Suck my dick and i fuck your ass, come one!
2015. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
és milyen külföldieket ismersz? mert aki világnyelvet beszél anyanyelveként, ritkán fitogtat ilyet
2015. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
gyertek le a facebookról, ott kezdődik az élet
2017. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy többen megértsék. Angolul azért mégis csak több ember beszél mint magyarul. Ez csak egy tipp. De lehet nem így van.
2018. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!