Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak, mit szóltok, ha...

Fiúk/férfiak, mit szóltok, ha a barátnőtöknek van egy fiú barátja? (Nem csak haver, hanem a belsőbb baráti kör tagja. )

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 00:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jah, azt elfelejtettem, hogy természetesen nem tiltanám meg neki a dolgot, de én nem járnék egy ilyen lánnyal, akinek nem én vagyok egyben a legjobb barátja, lelkitársa is.


Igazából ha más lelkitársa, barátja is van rajtam kívül, akkor mi a fene értelme van a párkapcsolatnak? Csak a szex? Hát ez nálam nem így működik. Egy párkapcsolatban legyek én a minden, a legjobb barát, a lelkitárs, a szerető stb. Ezeket ne külön-külön, másnál keresse rajtam kívül! Különben az egész párkapcsolatnak nincs értelme.

2015. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kifejtett választ. Azzal egyetértek, hogy a párod legyen a legjobb barátod. De szerintem ha valakinek van egy barátja, az nem jelenti, hogy rögtön lelki társak. Akár lány, akár fiú a barát. A lelki társ inkább a pasid/barátnőd, de azon kívül nem csak haverok léteznek. Haver az, akit nem láttam 2 éve, de időnként ráírok, hogy él-e még. Barát meg akivel rendszeresen összefutok. Én alapból nem nagyon beszélném ki a pasimat, és a legjobb barátnőim is ilyenek, amikor egyikük szakított, ő sem mondta el nekünk minden rossznak, csak közölte, hogy mi miatt szakítottak (eltérő jövőkép), és kész. Ha meg olyasmi miatt szakítottak, amit el kell bőgnie, pl. a pasi megcsalta... ott úgyse sok az esély a kapcsolat felújítására.

A fiú barát nem biztos, hogy tetszik a lánynak.

Én amúgy inkább bandázós vagyok, vagy hogy fogalmazzak... Nem egy vagy két barátom van, akikkel kettesben elmegyünk ide vagy oda, de természetesen ha úgy alakul, hogy épp nem jön más, elmehetünk kettesben is. Voltunk mondjuk moziban.

2015. okt. 28. 12:44
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóval az jogos, hogy te akarsz a legjobb barát lenni, de egy másik pasi jelenléte nem jelenti, hogy többet jelent a lány számára, mint te.
2015. okt. 28. 12:45
 14/15 anonim ***** válasza:

VAN fiú lány barátság.

Mert neked retardált ismerőseid vannak KIZÁRÓLAG 1#, még van..

Hogy mit szólnék? Mivel volt barátnőmnek csak fiú barátai voltak azt amit akkor, "ki kér palacsintát?"

2015. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2015. nov. 3. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!