Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek meg az utcán a...

Miért néznek meg az utcán a fiúk meg a lányok? 14/L

Figyelt kérdés

Ma barátnőmmel sétáltunk haza, és "felmért" 2 gyerek, összesúgtak valamit és mosolyogtak rám. Amikor elhaladtunk mellettük, akkor még utánam is néztek.

Szeptemberben is sétáltam barátnőmmel, erre elsétál mellettünk négy vagy öt fiú, azt ordítva nekem, hogy:

Szőke kislány, a Marcinak bejössz!


Egyszer egy lány is nagyon nézett, mondjuk az nem az utcán volt, hanem a suli udvaron, de akkor csak annyit kérdezett, hogy jó a cipőm, hol vettem.


Valami érdekes lenne rajtam? Gúnyból vagy jóból csinálnák ezt az emberek?



2015. nov. 12. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert jól nézel ki?!
2015. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kétlem :D
2015. nov. 12. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kritikusabb vagy magaddal, mint más veled, ez általános szokás. Az természetes, hogy megnéznek emberek, mondjuk ha kéretlenül odaordibálnak neked mindenfélét, az tahóság. Üdvözöllek a női létben, ahol az emberek nagy részének a külsőd miatt leszel csak fontos.


A csajról, aki nézett - lehet leszbikus, de jóval nagyobb az esélye, hogy csak tetszett neki a cipőd (mondjuk nem voltam ott, így nehéz megállapítani).

2015. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képet! /=D
2015. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányok csúnyábbnak a fiúk szebbnek látják magukat, valószínűleg szép vagy, de kép nélkül nehéz megmondani
2015. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Ez azt jelenti, hogy valószínűleg szép vagy, jó a kisugárzásod és ez vonzó a fiúknak. Engem még sosem néztek meg, bár különösebben nem érdekel. 15/L
2015. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vonzó vagy számukra, és ezért..fiú ösztön lenne :)

Az, hogy utánad szóltak az már nem igazán helyes..szerintem alja dolog..

Szép estét!

2015. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!