Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet rocker egy...

Szerintetek lehet rocker egy lány, ha cigány?

Figyelt kérdés

Érdekelne nagyon, hogy hogy lehet valakiről megtudni hogy roma-e?


Ha rákérdeznék, hogy te roma vagy? - Csak így. Az sértő lenne nagyon?


2015. nov. 14. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beégetnéd magadat az illető előtt ezzel , plusz szerintem nem akarna tőled semmit a jövőben ha megtudná hogy ezen az értelmi szinten vagy.Amúgy meg persze hogy lehet rocker.
2015. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem akar semmit a közeljövőben, és kész. Ő sem áll nagyobb értelmi szinten mint én, azt garantálom. Jó lenne ezt az elején tisztázni.


A régebbi képein különösen jobban látszik, de a mostanival összevetve egyszerűen nem tudom eldönteni. Csak nézem-nézem és mindig a kettő között vagyok. Nem mozdul semerre a léc. :)

2015. nov. 14. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Rocker bárki lehet. Az meg mit számít hogy roma vagy sem? Miért nem mindegy neked? Amúgy szerintem alapból látszik mindenkin. Kivéve ha félcigány, az nem mindig egyértelmű. Max ha szüleit is látod.
2015. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szüleit nem láthatjuk, nem ők nevelik. Ezért kérdem. Én se azt mondom hogy teljesen az, de félig? vagy valamennyire. Ezért nem tudom eldönteni.
2015. nov. 14. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Cigány vagyok és rocker. Felesleges kérdés volt ez.

-Cigány vagy?

-Igen.

Ennyi az egész. Olyan mintha arra kérdeznél rá hogy pl hól lakik vagy mi a hobbija. A cigányság nem ciki. A rasszizmus már az.

2015. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért nem jó cigánynak lenni ma magyarországon

ahogy magyarnak sem jó lenni nyugat európában

2015. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!