Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek a közösségi oldalakon...

Hölgyek a közösségi oldalakon mért osztotok meg annyi szerelmes idézetet? Mért pozoljátok szét magatokat csücsörités stb stb? ,? Szerintem azért nincs pasitok ezzel még jobban elriasztjátok őket

Figyelt kérdés

Hihetetlen mennyi szerelmes idézetek vannak fent fb nem gyözőm kitörölni az ismeröseimet elárasza a hirfolyamomat miért csináljátok ?? értem én hogy célozgatni akartok hogy például ...aki nem keres annak nem vagy fontos stb stb stb ...de higgyétek el amikor már célozgatni erölködni kell abba bele lehet tojni valaki vagy keres vagy nem vagy kellesz vagy nem ne égesétek magatokat könyörgöm legyen bennetek női tartás !!!

Magatokat égetitek le mert a lelkinyomorultaktól mégjobban iszonyodnak menekülnek a férfiak ! így szinglik is maradtok! A frappáns sütni főzni tudó csajok keltik fel a férfiak a figyelmét!!!! vicces jó kedélyű nem a csücsöritő fenék kinyomó maga mutogató ribik és a mindig szomorú napi 10 megható nyáladzó idézetet felrakó hülye pi..csa ...Lehet sok a lájk de attól egyedül maradtok

Esetleg kobór kufirc 1 -1 menet de annál tarsátok már magtokat többre ;)


2015. nov. 19. 05:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Ezek a lányok, nem a pasiknak csücsörítenek, nem nekik pucsítanak, nem miattuk hordanak cicanacit, tonna sminket, hanem azért mer egymással versengenek. Rengeteg férfi mondta már, hogy nem tetszik neki így a nő, mégis csinálják a csajok a hülyeségeiket, tiszt. a kiv-nek.

A szerelmes klisékkel is ez lehet, azért popsztolják, mert a 13. barinő is ezt csinálja...

2015. nov. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem mindenki oszt meg.
2015. nov. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge ne vegye magára :)
2015. nov. 19. 06:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyeneknek nem kell szerelem. Minden szhart megosztanak ok nélkül is akár. Nem kell vele törődi. Akivel ilyen ne kommunikálj. Nemhogy ismerősöd legyen... >,<
2015. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
És a nők posztolgatása miért van összefüggésben azzal, van-e pasijuk? Nem a pasik miatt posztolgatnak. A pasik nem ilyen fontosak, hogy a nők mindent az ő kedvükért csináljanak, nyugodtan el lehet ám ezt felejteni.
2015. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolsó komment nehogy még befőt tegye el nagymamát :D ,elvégre azt irok amit akarok hogy hogy el lehet felejteni ? talán neked a bugyuta beszólást ami összefügéstelen nem ide tartozik

Gondolom a szerelmes szarságokat nem az anyukájuknak rakják ki és a pic.a pucsitást nem a nagypapának rakják fel :D ne szól be fiam ha nem értesz valamit .....üllj le 1 es :D :D

2015. nov. 19. 11:01
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tán bele tapostam az érzékeny lelki világodba ? :D egyem is meg a pici lelki világodat hogy megnyugodjon a szivecskéd dobj fb re fel egy érzéki idézetet :D :D és 1 szerkesztett csücsöritös képet hátha ma meglessz az 50 lájk :D :D és megveregetheted a vállad hogy Igen ma is megvolt a lájk és lelki nyomoronc életednek ez a nap csúcs pontja :D :D
2015. nov. 19. 11:10
 8/17 anonim ***** válasza:
A világ összes sminkje, ékszere meg az ilyen-olyan pucsítós-csücsörítős képek azért vannak, hogy a nők egymással versenyezzenek. Ezeknek semmi köze a férfiakhoz. Nem baj, hadd játsszanak ezekkel, szerintem szórakoztatóak. :)
2015. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Mert tetszenek.

Pózolni nem szoktam.

Amúgy réges-régen férjnél vagyok.

Az én oldalam, azt rakok ki, amit akarok, ha esetleg valakinek nem tetszik lehet tiplizni.

Bár van egy olyan köztes lehetőség is, hogy ha valakinek nem akarjuk látni a megosztásait, mindenféle cuccait a hírfolyamunkban, szépen rámegyünk az adatlapjára, felemeljük a kis kacsónkat, megfogjuk az egerentyűt és egy kattintással megszüntetjük a "követés" funkciót. :)

2015. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Az én oldalam, azt rakok ki, amit akarok, ha esetleg valakinek nem tetszik lehet tiplizni"

Aztán h meg mindenki tiplizik, nem jön a lájk akkor meg megy a sírás rívás, hogy velem miért nem foglalkoznak bezzeg azzal meg azzal... Tisztelet a kivételnek.

2015. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!