Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek a közösségi oldalakon...

Hölgyek a közösségi oldalakon mért osztotok meg annyi szerelmes idézetet? Mért pozoljátok szét magatokat csücsörités stb stb? ,? Szerintem azért nincs pasitok ezzel még jobban elriasztjátok őket

Figyelt kérdés

Hihetetlen mennyi szerelmes idézetek vannak fent fb nem gyözőm kitörölni az ismeröseimet elárasza a hirfolyamomat miért csináljátok ?? értem én hogy célozgatni akartok hogy például ...aki nem keres annak nem vagy fontos stb stb stb ...de higgyétek el amikor már célozgatni erölködni kell abba bele lehet tojni valaki vagy keres vagy nem vagy kellesz vagy nem ne égesétek magatokat könyörgöm legyen bennetek női tartás !!!

Magatokat égetitek le mert a lelkinyomorultaktól mégjobban iszonyodnak menekülnek a férfiak ! így szinglik is maradtok! A frappáns sütni főzni tudó csajok keltik fel a férfiak a figyelmét!!!! vicces jó kedélyű nem a csücsöritő fenék kinyomó maga mutogató ribik és a mindig szomorú napi 10 megható nyáladzó idézetet felrakó hülye pi..csa ...Lehet sok a lájk de attól egyedül maradtok

Esetleg kobór kufirc 1 -1 menet de annál tarsátok már magtokat többre ;)


2015. nov. 19. 05:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ÚÚÚLLIISTEN nem jön a lájk :D hát ez jó micsoda bajok hoppá retikül :D SIROK A RÖHÖGÉSTŐL XD :D
2015. nov. 19. 15:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, jön-e like, vagy sem?

De igaza van, az én oldalam, azt osztok meg rajta, amit én akarok. Szerelmes idézeteket pont nem szoktam, tinikorból már nagyon régóta kinőttem, de a saját oldalamon azt csinálok, amit én akarik.

Engem sem érdekel feltétlenúl, hogy x mit csinál, más meg igen, aki nem érdekel, tovább pörgetem, ennyi.

2015. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

És te miért foglalkozol azzal, hogy ki, mit oszt me


Akkora probl3mqt okoz, hogy még kérdést is teszel fel róla...

2015. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen kiváncsi voltam rá de téged is foglalkoztat gondolom mert akkor nem irkálnál :D
2015. nov. 20. 12:08
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlenül sötét vagy.
2015. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem utolsó koment nézd meg az elöző írásod és akkor beszélgethetünk ki a sötét valójában ;) :D te meg negativ bunkó :D
2015. nov. 20. 16:05
 17/17 darabkat válasza:
Be is b*szna, ha azzal kelteném fel valaki figyelmét, hogy tudok sütni meg főzni...Amúgy a többivel egyetértek, elég szánalmasak az ilyen idézetes postok, bár az én ismerőseim közül pont azok tesznek ki ilyeneket, akikkel szerintem amúgy sincs minden rendben, úgyh nem ezen múlik a pasi téma :D
2016. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!