Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baja olyan sok embernek...

Mi a baja olyan sok embernek a gamer/egyéb srácokkal? Miért gáz? És a Star Wars?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, mégis imádom ezeket a dolgokat, Képregényt olvasok, és be is öltözök a kedvenc karaktereimnek játékokból, képregényekből, animékből, mangákból.

2015. nov. 20. 09:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"Hát érdekes módon csak a számítógépfüggés lett bejegyzett betegség. Nem véletlenül ez a kérdés témája. Gyöngyfűzéstől meg olvasástól nem lettek még szociopaták a gyerekek. (Amúgy is szánalmas érvelés a másra mutogatás.)"



Tény, hoyg az egymásra mutogatás gyerekes, de nem ez az egyetlen bejegyzett függőség. Például ott a grafománia, ami a tévhittel ellentétben nem azt jelenti, hogy valaki hú, de szeret írni, vagy hogy író. De pl. Robert Burns, aki ha jól tudom a skótok nemzeti költője, ő feljegyzetten grafomán volt, a szónak kényszerbeteg értelmében.

2015. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 AyameXMessy válasza:

Szia!

Én nem vagyok gamer,de a párom az,viszont én járok mondoconokra,cosplaybe öltözöm,ilyen eseményekkor,és el kell hogy mondjam,csak az első hozzászólást-választ olvastam el,de nagyon meghökkentett,hogy ennyire elítélik az ilyen embereket,akiknek ez a hobbija.Nekem ez az életem része.És mégis,Magyarország top 3 sulija közül az egyikbe járok,szóval nem lehet rám azt mondani hogy "buta" lennék.A páromra se,mert ő is ugyan oda jár.Nem abból áll az egész napom,hogy csak ezzel foglalkozzak,szerintem akkor tudsz valamit jól csinálni,ha közben azt nagy koncentrációval,kis idő alatt tökéletesen elvégzed.Vigyázok arra hogy egyensúly legyen a szórakozás,és a munka között.A hobbi állta,nem könyvelhető el egy ember sem.

14/L.

2015. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem nincs velük bajom, egyáltalán. De van egy részük, aki romantikus kapcsolatra, de lehet, még barátnak sem kellene, mert durván függők, nincs életük a 4 falon kívül stb., meg a "klánriadókhoz" vagy mittudoménmikhez kell passzítani a programokat, beszélgetést MINDIG... azt nem tudnám elviselni. Az meg főleg idegesítő, ha egy ilyen ember rinyál, hogy hogyhogy nincsen csaja (főleg ha nem dolgozik, nem tanul, 24/7 wowozik meg cs-zik...). De ha vki nem ennyire függő, azzal semmi bajom, tényleg, sőt vannak ilyen haverjaim is.
2017. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!