Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen egyáltalán normálisna...

Az ilyen egyáltalán normálisnak nevezhető? Mire jó ez? (mellimplantátum)

Figyelt kérdés

Ennek a nőnek van a világon a legnagyobb melle, mert rengeteg implantátumot rakatott be.

Fiú létemre nekem ez inkább erősen hányingerkeltő, undorítóan néz ki, és el nem hiszem, hogy így boldog és normális életet lehet élni. Mondta a nő egy videóban, hogy hogy élvezi, hogy sokan megbámulják. Az nem esik le neki, hogy esetleg nem azért bámulják meg, mert undorítóan és természetellenesen néz ki?


Ez a nő:


[link]


[link]


[link]


[link]



Van egyáltalán olyan, aki ezt szexinek, vagy csak tetszetősnek, vonzónak találja? Én nem értem, hogy valaki hogyan akarhat ilyet, hogyan, vagy miért akarhat ekkora melleket.


De ugyanaz, amikor valaki a fenekébe rakat implantátumokat.

Szerintem undorító, és ráadásul veszélyes is, ha kidurran.



Miért akarhat valaki ekkora melleket, vagy mások hatalmas implantátumos feneket?


Miért csinálják meg az orvosok egyáltalán ezt?


Nektek mi a véleményetek? Meg úgy általában mi a véleményetek az implantátumokról?



2015. nov. 28. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rokonom plasztikai sebész külföldön. Mesélte a felesége, hogy sok nő elmegy, csináltat egy normális méretű mellett, és elégedetten távozik. Majd 1 hónap múlva visszajön reklamálni. Állítólag az az érdekes jelenség van, hogy a nők baromi gyorsan megszokják az új külsejüket, és újra előjön az elégedetlenség. Egyszerűen elfelejtik, hogy néztek ki azelőtt, mennyire jobb mos,t és ismét elégedetlenek. Nyilván nem mindenki, de sokan.


Az orvos miért csinálja meg? Nem tudom, ilyen extrém kérésekről az én rokonom nem mesélt. Nyilván aki megcsinálja, az pénzét. Meg elmondhatja, hogy sikerült csinálnia egy egyedi műtétet, biztos ez is számít.


Én nő vagyok, a véleményem talán nem releváns, de szerintem ez nem vonzó senkinek. Nem tudom elképzelni, hogy lehet így szexuális életet élni kényelmesen, illetve hogy hogy nem fáj a nő gerince.

2015. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Szóval, nem tudom, hogy ki a hülyébb: a képeken levő nő, vagy az, aki végig tanulja majd gürizi az egész életét és örül, ha évi 1x pár hétre elmehet a horvát/görög tengerpartra..."


A nő nem tud hasra fordulni a tengerparton.

2015. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Én se értem, hogy hogyan élvezheti valaki a vérhányós metált vagy tücc-tücc technót, de nem háborodok fel, ha valaki az olyan zenét szereti. "


Igen, csak ennek senki nem rendeli alá az egészségét.


Még megjegyzem: én azért nem ítélem el alapból a dolgot. Nekem az egyik fülem jobban eláll, mint a másik. Tervezem megműttetni. Nem én lennék az első a családban, sajnos ez öröklődött nálunk. Vagy pl. a mamámnak már a megereszkedett szemhéja gondot okozott a látásban. Ilyeneket szerintem meg lehet műttetni. Csak a természetességen túllépni baj.

2015. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kondi??? Ezzel? 😂😂😂

Ha volt pènz erre, másra is van.


Egyèbkènt szerintem is undorító ez már. Pedig nagyon nagy mellet szeretnèk èn is (375ccm volt, most 550, 800-ast szeretnèk, de az enyèm ehhez képest szúnyogcsípés...pedig a 160cm-emhez azért ezek se kicsi mellek).


Brutál. Hogy nem fáj neki? Biztos van egy súlya + háton fekve nincs lègszomja? Nehèz lesz ezt később visszacsinálni, ha már nem bírja meg a gerince. 😓

2019. júl. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!