Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy már nem akarok vele beszélni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki folyton, minden nap ír nekem facebookon. Nem szerelmes belém, de azt hiszi, hogy barátok vagyunk és nem veszi észre, hogy annyira nem érdekel engem, próbálok nem visszaírni, szűkszavúan válaszolok, de nem veszi észre ezt. Megbántani nem akarom, hogy leírom neki, hogy nem akarok beszélni vele és inkább hagyjon békén. Szerintetek ilyen helyzetben mi a jó megoldás? :\
2015. dec. 5. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyire akarat gyenge embereket...

Ha nem akarsz visszaírni, akkor ne írj vissza, és kész.

Max adsz neki egy tiltást is, és ügy lezárva.

2015. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük egymást... Kiemeltem, hogy nem akarom megbántani. Szerinted ha letiltom akkor az jól fog neki esni?
2015. dec. 5. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
nem fog neki jól esni...de a te dolgod
2015. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább azzal bántod meg, hogy hitegeted, hogy milyen jó barát vagy. Mikor meg tényleg szüksége lesz rád, akkor majd nem számíthat rád, mivel olyankor 100x rosszabb lesz vele beszélgetni. S úgy is kifog pattani a szög a zsákból.

Ha letiltod, akkor egyenesen céloztál arra, hogy ennyi volt. Nem tartasz többet igényt a barátságára.

2015. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!