Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akarok beszélni...

Miért nem akarok beszélni senkivel?

Figyelt kérdés

Kb. 4-3 hete kezdtem el gondolkodni ezen... egy feladat miatt pár napra elérhetetlenné tettem magam a neten hogy csak arra tudjak koncentrálni. Ebben a pár napban pedig rájöttem hogy engem akkor keres meg valaki ha épp segítségre van szüksége, de egyébként szinte senki sem szokott velem beszélgetni, csak úgy. Amíg szüksége van az embereknek valamire addig tökéletesen jó vagyok, de egyébként azt sem tudják szerintem hogy létezem. Már minden ismerősömnek barátja van, és inkább velük töltik az időt, ami persze érthető... Hogy a szüleim szavaival éljek "Miért nem szerzek magamnak valakit"...de sose tudnék együtt lenni valakivel csak azért hogy "legyen valakim". Próbáltam, nekem ehhez nincs gerincem...


Mindegy, a lényeg hogy úgy két hete már szépen lassan már elegem van mindenkiből, és semmi mást nem szeretnék csak egyedül lenni a kis álomvilágomban ami ugye tökéletes... amúgy különösebben nem haragszom senkire meg nem is utálok senkit, egyszerűen csak azt akarom hogy békén hagyjanak...mondjuk most hogy vége lett az évnek nem is nagyon keres senki szerencsére...illetve most keresett valaki de tudom hogy miért (segítségkérés szintén), amibe már rohadtul belefáradtam és nem akarok válaszolni...


Máskor is voltam már így de max. egy-két napig tartott, most viszont úgy veszem észre egyre inkább bezárkózom, és megfordult a fejemben hogy ez esetleg kóros... normális vagyok szerintetek? :D



2014. júl. 3. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hiddel. Velem is igy van. Suliban en voltam a fontos meg minden de esze agaban sincs senkinek kihivni engem:D am nem is erdekel. Nyar elejen meg gondoltam kihivok par embert ha megbeszeltunk egy talit mindig lemondtam vagy unott voltam mert inkabb otthon ultem volna egesznap. Aztan hirtelen maganyos lettem par napig mert nem tudtam senkivel beszelni , es soha nem ernek ra. 1 bnom van aki a legjobb bnom o diakmunkan van:) am nyugi normalis en pl most is otthon marsdnek de holnap unokahugommal kell lennem ._.
2014. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Anyád is ilyen, első válaszoló? :P
2014. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi,én is így vagyok ezzel. Fura,mert rámírnak,hogy mizu stb,de én úgy érzem csak egy tartalék vagyok,mert kihívni viszont nem hívnak ki,csak akkor ha nincs kivel kimenniük :D Én meg erre nem vagyok vevő :D Énis nagyon zárkózott lettem már vagy 2 hete,ellökök magamtól mindenkit aki nem hozzám való,és úgy érzem kihasznál. :D És jobban érzem magam egyedül,mint olyanokkal akiknek csak pótlék vagyok... Nekem is egy legjobb barátnőm van,és ő tényleg szeret. 4éve ismerem és még sose veszekedtünk. :3

A kérdésedre válaszolva,teljesen normális vagy. :) Ne is engedd magad kihasználni. Sok sikert a továbbiakban :D !:)))

2014. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ezek szerint megnyugodhatok :D

Nekem nem igazán van legjobb barátnőm, egy lány van akivel eléggé jóban vagyok de ő most kinn van Amerikában a barátjánál, őt egyelőre nem akarom zaklatni, meg ahogy látom el is tűnt mindenhonnan. Mondjuk meg is értem, nagyon régóta látták egymást.


Mégegyszer köszönöm!

2014. júl. 4. 13:05
 5/9 anonim válasza:
77%
Ezzel nem vagy egyedül,én is így vagyok, nekem két barátnőm van az egyik rokonainál van egész nyáron a másik meg pasizik amivel persze nincs bajom,de tök jó lenne ha egyszer én is fontos lennék valakinek.Engem mindig akkor keresnek ha segítség kell,de alapól mintha nem is léteznék. 18/L
2014. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben írják azt hogy, "az ember társas lény", szerintem ez egy elég nagy kijelentés ahhoz, hogy simán meg lehessen cáfolni. Hisz te érzed hogy mégis mit akarsz valójában és az bizony nem mindig a barátok és a társaság. Ha egyedüllétre vágysz azzal semmi gond, nem te vagy az egyedüli ezzel, sőt mindenkinek van egy ilyen szakasza, vagy beismeri vagy nem, valakinél csak napok valakinél évek. Nem vagyunk egyformák és ez a szép benne.
2014. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 barátom van. Velük tartom a kapcsolatot napi szinten, összeülünk 2-3 hetente iszogatni, vagy xboxozni valamelyikünknél, így elvagyunk. Néha buliba elmegyünk. Ezen kívül másra rohadtul nem vagyok kíváncsi. Pár haver szokott keresni, de rájöttem arra, h csak akkor hívnak, ha nem érnek rá azok, akikkel mindig kinn szoktak lógni. Amolyan "nincs ló, jó a szamár is" elven vagyok náluk. Hívnak, keresnek, írnak, de szarok rájuk. Egyszer már megmondtam neki, de persze cáfolták, h nem így van bla bla. Mondom persze :) Szóval nagyjából ez van nálam is, barátaimon kívül senkivel nem vagyok hajlandó dumálni. Csajok sem hiányoznak, úgy is csak átbasszák a fejem.
2014. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Most nyáron inkább arra a döntésre jutottam, hogy direkt nem lépek be facebook-ra sem, napokig. Már csak azért se!!! A "legjobbnak hitt" haverom is azért ír, hogy csináljam már meg ezt meg azt, vagy megkér arra hogy rendezzem el a kellemetlen dolgokat. Úgy érzem elmarok magam mellől mindenkit, most nyáron meg ezért még sz@rabbul érzem magamat. Barátnőm nincs, mert nincs akikkel elmehetnék szórakozni, és itthon ülök. Ha é nem írok, ők se, vagy csak azért mert kéne segítség. Ugyanúgy mint te.

Én is szeretnék kimászni ebből a helyzetből, de nem tudom énse hogyan...

2014. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok haverjaim nagyon is extrovertátak ez nagyon megnehezíti a dolgom :I Suliban rendszeresen beszélgetünk, de a sulin kivűl én nem veszek részt velük semmilyen szórakozásba(inkább otthon gépezek :P )
2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!