Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan ritkán találni...

Miért olyan ritkán találni értelmes emberkét, aki elektronikus zenét hallgat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ismerőseim közül, vagy ha megismerkedek valakivel, ez a két dolog kizárja egymást. Vagy jó fej valaki, de skandináv metált/trapet/klasszikus zenét hallgat, vagy ha valakivel egyezik az ízlésünk, akkor általában műveletlen, drogos, nem lehet vele beszélgetni, stb.


Elektronikus zene alatt olyan előadókra gondolok, mint SCNDL, Deorro, New World Sound, TJR, VINAI (bár a Techno nem tetszett), vagy ha kicsit más, akkor Hardwell, DVBBS, MOTi, Ummet Ozcan, Showtek, Tujamo, R3hab, esetleg KSHMR. Én értelmesnek tartom magam, de olyan rossz, hogy nem lehet ilyesmiről senkivel beszélgetni, mert a legtöbben legfeljebb Tiestot ismerik, és ennyi :D Persze, ízlések és pofonok, csak arra lennék kíváncsi, hogy miért olyan ritka ilyen embert találni, amíg például rockerek közt a sok lecsúszott koccintóst ivó igénytelen mellett azért bőven vannak értelmesek is.


Kérlek titeket, ne menjen át egymás szeretett zenéinek a savazásába a dolog (kivéve Mr. Busta, ő tényleg borzalmas), inkább koncentráljunk a kérdésre. Köszönöm a válaszokat! :)


(21/F)


2015. dec. 5. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is electro-fan vagyok , és a barátaim szerint jófej. :) Szerintem folytasd a keresgélést ,meet biztos vannak még ilyen emberek! 15/l
2016. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!