Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek (többek között) azért...

Lehetek (többek között) azért boldogtalan, mert túl sokat gondolkodok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd bővebben.
2015. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ne hidd el, nem igaz. Ez azt jelenti, hogy nem vagy elég bátor, ezt aztért mondják. Azt jelenti, hogy túlságosan sokat gondolkozol azon, hogy belemenj–e egy kapcsolatba avagy sem. Menj bele, ne gondolkozz rajta. Legalábbis erről lehet szó, ha jól értem.
2015. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is azt tettem és a végeredmény, hogy tisztaban vagyok a tényekkel, a világgal és ezért utálok élni, mert ez borzalmas! Úgyhogy, ha jót akarsz, akkor ne gondolkodj!
2015. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

@10:34


Valami ilyesmi, de nem csak párkapcsolatra kivetítve, hanem mindenre ami körülöttem van. Saját magam, az emberekkel való viszonyom, a világ működése, hogy fogok boldogulni az életbe stb stb... Valahogy azt vettem észre hogy az ilyen egyszerű és buta emberkék meg sokkal könnyebben tudnak felszabadultak, boldogok lenni, mert nem aggasztja őket semmi. Mert nincs is fogalmuk semmiről.

2015. dec. 10. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem teljesen igaz, amit leírtál. mindenki gondolkodik sokat-keveset. rajtad áll, hogy min gondolkodsz. pozitívan gondolkodni ugyan akkora erőfeszítés, mint negatívan. persze nem árt egy pszichológus, ha fejben van a probléma. a boldogtalanságodnak sokszor saját magad vagy az oka. vannak emberek akiknek mindenük meg van, még sem boldogok, mert nem tudnak alkalmazkodni és a személyiségük éretlen a helyzet kezeléséhez. jobb lenne, ha változtatnál azon, ami miatt nem vagy boldog. ez az én véleményem
2015. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 elwera ***** válasza:

A gondolkodás tök jó egyrészről, másrészről meg valóban boldogtalanságot okoz.


Az lenne hasznos, ha nem az életet és a körülötte levő dolgokat analizálnád, mert attól csak depis leszel, hanem ha találnál valami hobbit ami lefoglal, és azon gondolkoznál sokat, az tökre előrelendítene. Elektronika, számtek, fényképezés, zeneírás, vagy barkács úgy, hogy pl összeraksz egy saját tervezésű bútort. Alkotsz valamit amit te terveztél. Sokat gondolkozol valamilyen feladat, probléma megoldásán, pl PHP programozásnál lehet gondolkodni azon, hogy vajon hogy lehet megvalósítani ezt vagy azt, több lépésből, hogy ezt behívja az, azt behívja ez,..stb.


Vagy az is jó ha egy-egy haveroddal filóztok.

Ha a társaság jó és leköt, akkor jó kedved lesz.

2015. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!