Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, hogy itt a gyakorin...

Igaz az, hogy itt a gyakorin főleg olyanok vannak akik a társadalom alsóbb rétegeihez tartoznak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem többségben igen.De vannak akik csak szimplán segítség nyújtás céljából vannak itt.Én egyébként nem tudom melyik "réteghez" soroljam magam.(gondolom nem az anyagi helyzetre gondoltál a társadalmi réteg alatt)
2015. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
háát, bizonyos dolgok összefüggenek, nem?
2015. szept. 9. 23:58
 3/16 A kérdező kommentje:

de mindeféle szempontból gondolom


senkit nem akarok megbántani

2015. szept. 9. 23:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Ide általában olyanok jönnek akik nagyon magányosak,vagy nincs barátnőjük/barátjuk és esetleg a külsejük miatt nem is lehet egykönnyen.Persze itt a szerelem,párkapcsolatok,emberi tulajdonságok stb. témákra gondolok.A többibe mint pl. vallás,ezoterika,főzés stb. tanácsért járnak az emberek.Bár ez magától értetődő.
2015. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
én főképp röhögni járok a szerelem,szex kategóriába:D nagyon sok buta ember van,nagyon sok buta kérdéssel...akik kételenek használni a google-t
2015. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
képtelenek*
2015. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kategóriáktól függ. Pl. tudomány kategóriában vannak egész értelmes emberek. De itt vagy a párkapcsolatok stb. tele van szerencsétlenekkel, 13-14 évesekkel meg igen ilyen aljább emberekkel. Ezo kategórában vannak nagyon buta hiszékeny emberek meg értelmesebbek is, csak ők nem tesznek fel ilyen retardált kérdéseket. Én azért járok fel, hogy jobban megismerjem az embereket. Itt mindenki őszintébb mint a valóságban, névvel és arcal. :)
2015. szept. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért vagyok itt,mert tanulmányozom hogy milyen emberek is vannak,milyen gondolatok...mivel jelenleg végeztem sulival,és munkám még nincs,így sokszor ezzel is megy el az időm,hogy itt kommentelek minden kategóriában és olvasgatok.:D egész jó fejek is akadtak...és szerintem nincs igazad. "a társadalom alsóbb rétegeihez tartoznak?" Ez meg mit jelent?xD
2015. szept. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én olyan 6 éve olvasgatok itt a gyakorin.Akkor született a fiam,és sokat olvasgattam a gyerekvállalás-nevelés témában.Én a középréteghez tartozom,alkalmazott vagyok egy nagy cégnél 18 éve,szellemi munkát végzek.Nem gondolnám,hogy főleg az alsóbb rétegből vannak itt.Szerintem nagyon sok a szórakozó gyerek.
2015. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
asszem az elsőnek van igaza, az én tapasztalatim alapján
2015. szept. 10. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!