Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem haltok be a műmájer hű...

Ti nem haltok be a műmájer hű de laza vagyok emberektől? Encsiüccsi telcsi napcsi naccsi fürcsi stb? Én behalok ezektől.

Figyelt kérdés

Osztálytársaim közül nem egy van akitől mást se hallok: encsiüccsi telcsi naccsi szemcsi buccsi hátcsi stb. Nem csak lányok!!!


Néha legszívesebb pofán b***nám őket de úgy hogy kiesnek a fogaik.


Mire jó ez a megjátszott műmájer affektáló színpadias hű de laza hű de menő marha nagyarc vagyok viselkedés? Hogy még külön rámutasson ha esetleg addig nem volt nyilvánvaló hogy az illető egy segg?


Nem is értem némelyik osztálytársam eleve akkora retek akkora segg hogy nem értem miért nem bújik a padló alá miért reklámozza is még külön hogy nézzétek már segg vagyok! Tudjuk azt anélkül is!


2015. dec. 12. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy kezelem ezeket az embereket hogy nem érdekel. Komolyan hidegen hagy. Ő se mondhatja meg nekem hogy mit csináljak, én miért mondanám neki hogy ezt hagyja abba? Szerintem foglalkozz a magad fejlesztésével, mert ha ezen rágódsz előre tuti nem jutsz.
2015. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idegesít, de ez van, azért ilyeneket se írok rájuk (te is közönséges vagy).


Mi az az encsiüccsi?

2015. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. olyan érzés, mint amikor azt veszed észre, hogy az akácfán füstölt bográcsos marhagulyásodba beleszállt egy kósza gólyafфs.

BAAAAAAAZ_D MEEEEEEEEG!!!!!!!! :O

És akkor nyílik ki a bicska.

2015. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos munkahelyen is vannak ilyenek, a 20-as korosztályból is.Azt várná az ember, hogy némileg megkomolyodtak, de még mindig bölcsödés szinten vannak.Sajnos ennek ellenére nagyon sokat képzelnek magukról.
2015. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!