Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesito csokott agyu emberek?

Logout99 kérdése:

Idegesito csokott agyu emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rajtam kivul kit idegesit meg, hogy hababkorulotte levo ember(ek) sik hulyek? Jelenleg a munkambol adodoan muszaj tobb emberrel egyutt elnem egy csaladi hazban. Esti program elalvas elott , rendszeresenba filmnezes. 2-3 ember olyan szinten van, hogy az valami elkepeszto. Pelda: Csillagok kozott...egesz film alatt tolmacsolnom kellett a tortenteket, pedig en is eloszor lattam..ilyen filmek meg hogy : Keresztapa 1-2...halvany fingja nincs az egeszrol, The Giver..mintha nem is azt a filmet nezte volna. Amerikai mesterlovesz...csend volt a teljes film alatt, viszont a vegen jott az elmenybeszamolo..idezem : " Kar hogy a vegen megolte a sajat testvere " ....megorulok. De ami felteszi a pontot az i-re...Ket pasi meg egy kicsi..tetszik neki, nezi is, rohog amikor kell, aztan megkerdezi hogy: mi van most ? Elmondom, es ujra rohog. Ami szinten kinyir idegileg. Hogy nem lehet felismerni ugyan azt a szineszt, egy masik filmben..mikor meg a szinkron hang is ugyan az!!!!???? MEGORULOK !! Kit hogy erintenek ezek az embertipusok??

2015. dec. 16. 03:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudom megkülönböztetni az embereket kinézetük alapján, úgyhogy csak olyan filmet tudok nézni (érteni), amiben nincsenek hasonló karakterek. Mint pl. a Gyilkos elmék-ben.:)

Pl. a Minden lében két kanál az kilőve.:)

2015. dec. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Itt van:

[link]


Nekem ez a két férfi tökéletesen egyforma.


Ugyanakkor ikreket meg nem látok egyformának.


:)

2015. dec. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit jobban konkretizalom : Bradley Cooper ( Masnaposok, Csucshatas, A napos oldal, Szupercsapat, Amerikai mesterlovesz...sorolhatnam. Megnezed a csucshatast, ra kovetkezo nap a masnaposokat, a hetvegen meg az amerikai mesterloveszt. Hogy a pi***ba nem lehet eszrevenni, hogy ugyan az a szinesz jatszik mind a harom filmben ???
2015. dec. 16. 05:24
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Most ez miért zavar téged?

Ha nem tetszik, akkor ne nézz velük együtt finmeket és kész.


Mellesleg van egy csomó ember, akinek kimondottan rossza az arcmemóriája, emellett én filmekben sosem azt nézem, hogy a szereplöket láttam-e már más filmekben.

2015. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Neked mi bajod van?

Nem kötelező velük filmet nézni, pláne nem ha ilyen idegzsábás vagy.

2015. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Nézz EGYEDÜL filmet, ha ennyire hihetetlenül zavar, hogy mások nem úgy nézik a filmeket, ahogy te.

Egyébként ez a "körülöttem mindenki hülye, csak én vagyok intelligens"-féle gondolkodás se túl közkedvelt.

2015. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kielezodtetek arra a dologra, hogy nem ismerik fel a szineszt...okes, valaki nem nezi, hogy latta e mar mas filmben... :D ez szamomra erdekes, mert nem ertem, hogy hogy lehet, vagy hogy nem lehet nezni azt, hogy ki jatsza a filmet :D

De azert koszi a valaszokat :) (nem vagyok idegbeteg :D )

2015. dec. 16. 12:51
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy szoval nem mondtam, hogy csak en vagyok intelligens. De arra azert meg valaszolj leci, hogy hany fele modon lehet filmet nezni ? :)
2015. dec. 16. 12:53
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
veszel magadnak egy tv és nem kell másokhoz alkalmazkodnod
2015. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3: Nem tudom, és épp azért írtam a saját példáimat, mert egyik általad említett színészt vagy filmet sem ismerem, tehát nem tudok hozzászólni konkrétan ezekhez.
2015. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!