Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesito csokott agyu emberek?

Logout99 kérdése:

Idegesito csokott agyu emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rajtam kivul kit idegesit meg, hogy hababkorulotte levo ember(ek) sik hulyek? Jelenleg a munkambol adodoan muszaj tobb emberrel egyutt elnem egy csaladi hazban. Esti program elalvas elott , rendszeresenba filmnezes. 2-3 ember olyan szinten van, hogy az valami elkepeszto. Pelda: Csillagok kozott...egesz film alatt tolmacsolnom kellett a tortenteket, pedig en is eloszor lattam..ilyen filmek meg hogy : Keresztapa 1-2...halvany fingja nincs az egeszrol, The Giver..mintha nem is azt a filmet nezte volna. Amerikai mesterlovesz...csend volt a teljes film alatt, viszont a vegen jott az elmenybeszamolo..idezem : " Kar hogy a vegen megolte a sajat testvere " ....megorulok. De ami felteszi a pontot az i-re...Ket pasi meg egy kicsi..tetszik neki, nezi is, rohog amikor kell, aztan megkerdezi hogy: mi van most ? Elmondom, es ujra rohog. Ami szinten kinyir idegileg. Hogy nem lehet felismerni ugyan azt a szineszt, egy masik filmben..mikor meg a szinkron hang is ugyan az!!!!???? MEGORULOK !! Kit hogy erintenek ezek az embertipusok??

2015. dec. 16. 03:18
1 2
 11/15 BringaManó ***** válasza:

"(nem vagyok idegbeteg :D )"


Mi tagadás, ezt eddig elég ügyesen leplezted... :-)


---


"Egy szoval nem mondtam, hogy csak en vagyok intelligens."


valami olyasmit írtál a kérdésben, hogy 'kit idegesít még, hogy ha a körülötte lévő ember(ek) sík hülyék?'

ezt én is úgy értem, hogy 'csak én vagyok értelmes'...

2015. dec. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hat ha valaki egy masfel oras filmet, felig nyujtott nyelvvel, es felig nyitott szajjal nez, es 10 percenkent van egy kerdese a tortenetrol,majd a vegen mond egy olyan zaromondatot a filmrol, hogy csak pislogok...ugy hogy meg a film vegi narrator is osszegzi\pontositja a film veget...azt nem tudom normalisnak nevezni. Az idegbeteg erre eleg eroske jelzo szerintem...de ha ezert az vagyok, akkor legyen. Igen, akkor legyen.. :D csak en vagyok intelligens :D nem csak a hazban, az egesz vilagon :D
2015. dec. 17. 07:24
 13/15 BringaManó ***** válasza:

Ez a beszéd! Hepiend!

Őszintén vállaljuk gyengeségeinket ("MEGŐRÜLÖK ... de ha ezert az vagyok, akkor legyen"),

közben önzetlenül segítjük embertársainkat, amiben tudjuk ("tolmácsolás"),

jó kedvet sugárzunk a világban ("mi van most? Elmondom, és újra röhög"),

és a dolgok pozitív oldalát látjuk ("csak én vagyok intelligens ... az egész világon")

– a nap is mindjárt kisüt!, tudsz élni, így kell ezt! ;-)


Kezdelek irigyelni! (nincs még egy hely abban a házban?... :-)

2015. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szamodra mindig lesz hely :D
2015. dec. 17. 19:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenki másmilyen. Aki sokban eltér az én szokásaimtól, arra először furcsán nézek, aztán valahogy alkalmazkodok én is a másikhoz. Nem szokott idegesíteni. Engem a lejmolás idegesít, az érzelmi, testi, lelki kihasználás.
2016. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!