Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyom arra, hogy...

Miért vágyom arra, hogy megalázhassak valakit?

Figyelt kérdés

Tehát képzeletemben mindig nagyon menőnek és jóérzést keltőnek tűnik egy olyan szituáció ahol valakit, lehetőleg egy számomra nem épp kifejezetten szeretett egyént megalázó helyzetbe hozzak, vagy csúnya dolgokat csináljak vele.

Azért emberölésről még nem fantáziáltam, tehát nem annyira durva a dolog, de elég furcsának tartom...


Most éppen egy holokausztos filmet nézek, és mivel nem vagyok zsidó szimpatizáns, ezért azon fantáziáltam, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy zsidó barátnőm, akit átvernék, és utána a származásával nyilvánosan sértegethetném.


Ez normális?


16F


2015. dec. 21. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert beteg vagy.Könnyen lehet,hogy veled is ugyanezt csinálták,és nem tudtad feldolgozni.Sokszor így van ez,ha valakit megaláznak,az arra vágyik,hogy ő is megalázzon mást.
2015. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem aláztak meg téged régebben sokszor?

Szüleiddel milyen a kapcsolatod?

2015. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!