Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a női emancip...

Ti mit gondoltok a női emancipációról?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és tisztázzuk már most hogy nem nézem le a női nemet, csak egyszerűen konzervatív vagyok. A kicsi lányok ösztönösen tolják a babakocsit, dajkálgatják a szülőktől kapott játékbabát. Aztán eljön az modern oktatás rendszere, és az iskolákban belenevelik a lányokba hogy karriert építsenek, gyermekvállalás helyett. Úgy vélem hogy ez az oktatás tönkrevágja a társadalmat, többek között ezért is olyan furák a nemek manapság, már-már felcserélődnek a szerepek is, a férfiak azon kapják magukat hogy ők főznek??! Nekem ez nagyon nem tetszik. Ti mit gondoltok?

2015. dec. 30. 22:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

27es vagyok

A babázós példa tényleg baromság. Az én lányom is kapott kicsi korában, másnap reggelre a wc-ben találtuk meg fejjel lefelé.:)

2016. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

30: Ne haragudj, de minek provokálni? És ne érts félre, én is nő vagyok és én is pártolom a feminizmust, de ezt felesleges próbálkozásnak találom, hogy tovább folytatódjon a beszélgetés.

Egy-két választ leszámítva egész intelligens beszélgetést sikerült itt folytatni a témában, pedig sokszor nem ezt látom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

Össze lehet hasonlítani ezzel, bár lehet csak annyi a különbség, hogy más kategóriában lettek feltéve a kérdések. Inkább örüljünk, ha a kérdező lehet elgondolkodott kicsit a válaszokon és esetleg változott a véleménye, de nem kell erőszakkal tovább folytatni a beszélgetést.

2016. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem provokált, csak megállapított egy tényt.
2016. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem ijedtem meg tőletek vagy akármire is gondoltok, csak le akartam folytatni itt egy kultúrált eszmecserét, ami nagyjából sikerült is. Nem haragszom én senkire aki ide írt, csak mások véleményére voltam kíváncsi, de attól még az enyém nem változott, bár tudom hogy a társadalom egy részének szemében "hülye" maradok.
2016. jan. 4. 14:27
 35/37 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó megállapításod igaz, és szerintem ez nagyon jól van így.
2016. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyan biztos benne, hogy a babázás ösztön, nem a társadalom által ránk kényszerített sztereotípia? És hogy minden nő akarna gyereket, de az oktatás még az érzelmeiket is megváltoztatja? Aki ennyire nem tudja mit akar, feltéve, hogy van egyáltalán ilyen könnyen befolyásolható felnőtt, az ne is legyen szülő, nem áll készen ekkora felelősségre.
2017. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én sem babáztam soha. Legoztam és távirányítós autóztam. Velem gyerekként apukám ment táppénzre, közösen főznek anyukámmal és maximális munkamegosztás van.
2020. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!