Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem kezdenek a mai...

Csak szerintem kezdenek a mai lányok egyre undorítóbban viselkedni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és szeptemberben lettem gimnazista. Megismerkedtem egy tök jó fej lánnyal, akiről azt hittem, hogy a legjobb barátnőm lesz. Aztán megismertem. Nagyon szép lány csak hát a személyisége nem a legjobb. Mindenkit kibeszél, szemét módon viselkedik azzal, akit utál stb. Mivel szép ezért minden fiú szerelmes belé. Páran jártak vele, de hamar otthagyták. Nem értettem, h miért aztán rájöttem. Volt egy fiú, aki gyakran ráírt, talizgatott vele, mert tetszett neki a lány. Egyik ilyen alkalomnál elmondta a csajnak, h tök gazdag és most is megy külföldre. A lánynak felcsillant a szeme és egyből elkezdett vele kedvesebben bánni. Ez a csaj SZÓ SZERINT azt mondta nekem, h e szó hallatán egyből elkezdett "úgy viselkedni"(vagyis úgy, mint az ősi szakmát űzőK) viselkedni. Azóta csak az olyan pasik jönnek be nekik, akik gazdagok, izmosak magasak stb. ÉS ezután jöttem rá, h nem csak ő az egetlen a suliban, hanem szinte majdnem az összes lány. Régebben megvetettem az olyan fiúkat, akik nyávogtak amiatt, h a mai lányoknak csak a pénzes pasik jönnek be, most már teljesen együtt érzek velük. Szerintetek miért lettek ilyenek a mai lányok? ÉS a normális lányokkal a fiúk miért nem járnak (vagy a normális fiúkkal a lányok)? Pl: van az osztályomban egy aranyos, kedves ártatlan lány, ráadásul rohadtul okos és nem utolsó sorban szép is (cuki szőke hajú szeplős lány). Ő miért nem jön be másoknak? Engem most még konkrétan nem érdekel a szerelem, fiatalnak tartom magam hozzá és jelen pillanatban az animék teljessé teszik az életem! :3

2016. jan. 2. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor te miért nem azzal a kedves ártatlan lánnyal barátkozol és miért pont az iskola ku*vájával?:D
2016. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyuszika, ha 15 vagy, honnan tudod, hogy csak a mai emberek ilyenek? Mindig voltak ilyenek.
2016. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem mindig voltak ilyenek csak nem ennyire es amiota faszbuk van meg ilyesmik azt latjak kis koruk ota ( mert ugye mar kb 8 evesen ezeket a sz*rokat nyomjak) h ez a meno h egy csucsoritos ri***c vagy aki sok like-ot kap

Amugy en is most mentem egy szakkozepbe es 8 lanybol kb 5 ri***c 3 meg normalis de ok meg kulsore nem jonnek be, a masik 5bol is csak egy aki szep es nem szarra sminkelt.

Olyan mintha aki jol nezne az rogton menonek erezne magat es net ri***c lenne.

De ez nem mindenkivel van igy mert a legjobb lany baratom tok szep smink.nelkul is es o nem ilyen

2016. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!