Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha aggódom emiatt?

Normális, ha aggódom emiatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélkülin vagyok, még maximum 6 hónapig lehetek. A barátom dolgozik, de nem keres eleget ahhoz, hogy eltartson kettőnket, ha úgy alakul. Megtakarításom van, amiből 6 havi lakbér jön ki.

A gond csak az, hogy ha találok is munkát, de egy éven belül elveszítem, akkor nem vagyok többé semmire sem jogosult.

Nagyon igyekszem fogni a pénzt, így is, hogy egyelőre nem nyomorgunk. Ruhát, cipőt nem veszek, mindenből csak akciósat, 2+1, gazdaságos meg tudomisén...

Nagyon félek, hogy ha valami nem a tervek szerint alapul, még a tetőt is elveszíthetjük a fejünk felől.


2016. jan. 8. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress valami alkalmi munkát, amiből egy kis plusz pénzhez juthatsz. Takarítás, házimunka, ház körüli munka ismerősöknek.

Így egy kicsit nagyobb biztonságban lesztek.

2016. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Keresgélek, természetesen, bármit elvállalok a takarítástól a gyári műszakig is akár, legvégső esetben. De sajna vannak időszakok, amikor még az sincs.
2016. jan. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!