Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon aggodom unokatesómért....

Nagyon aggodom unokatesómért. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok,ő 15éves és ő is lány.

Nagyon jó a kapcsolatunk mindent megbeszéltünk eddig,de mióta nyáron összejött valami 17 éves sráccal,azóta mintha kicserélték volna.

Eddig nem is volt baj,már lassan 3éve átment focizni egy nagy csapatba(ahol az emberek elég bulizósak)én is náron átmentem.

Eddig egy korty alkoholt nem ivott,nem cigizett,a szex tényétöl pedig a hányinger elkapta és azt mondta még legalább 17 éves nem lesz nm fog lefeküdni senkivel.

Mióta összejött a csávóval,veszekszünk mindenen,elég sok mindent nm mond el nekem (nm őszinte és ez bánt)jobban elmond dolgokat egy idegennek mint nekem, pedig nem adtam rá okot hogy ne bízzon meg bennem :(

Multkor lejött hozzánk,a telefonjátol el nem szakad,és este mikor fürödtünk(együtt mivel nm vagyunk egymás előtt szégyenlősek)akkor mondta hogy sok mindent nm tudok róla,mert cigizik titokba (állítólag).

Nyáron sátoroztunk,és mesélte hogy a palija megujjazta.(ez nm volt hihető) és most szilveszterkor bulizni ment csapattársaival,ugy berugott hogy azt se tudta hol van,beszélni nem tudott.

En is sajnos ilyen vagyok de én csak nagon ritkán iszok,cigizek bulikba,akkor is keveset.

És sajnos engem ujjaztak már meg,de az mondhatni aféle "erőszak" volt amit az eggyik haverom csinált.

Csak utánozni akar,vagy miért csinálja ezt??

Nem akarom hogy olyan hülye legyen mint én,nagyon féltem őt....

mit csináljak?szóljak anyujának?


2016. jan. 3. 00:37
 1/6 A kérdező kommentje:
az ujjazást ne értsétek félre,nem bántott hanem kicsit eröltette vagy nem tudom de először nm engedtem neki de mikor feldugta az ujját,jó volt már nem ellenkeztem)
2016. jan. 3. 00:55
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha te 13 évesen ilyeneket csinálsz, akkor mért aggódsz az idősebb unokatestvéredért ? Nem értem, remélem a késöbbiekben jobb példát fog venni rólad.
2016. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ribi vagy.
2016. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
34%
Kedves 2. Válaszoló 13 évesen cigizni, piázni, bulizni, ujjazni tényleg annak számít (szarkazmus)
2016. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Élvezzétek az életet, nem kell nyomorékként otthon gyöngyöt fűzni a nagyival.

Inkább a többieket utánozza az unokatesód mint téged. Egy 15 évesnek miért egy 13 éves lenne a követendő példa.

2016. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Csak annyit mondok neked, hogy 13éves koromban én fociztam az unokatesómmal, és jazzt kezdtem hallgatni. Nem volt mobiltelefonom, számítógépem, internetem, hogy hülye kérdésekre hülye válaszokat adjak a gyakorin.

Haverokkal kirándultunk, farmon dolgoztam, szóval normális gyerekek voltunk.

Előfordulhat, ha piálni akarsz, neked nem kérik el a személyidet, nekem viszont igen. Pedig tízegynéhány évvel idősebb vagyok.

Őszintén sajnállak titeket, el sem tudom képzelni, de nem is akarom, milyen emberek lesznek ebből a generációból.

Úgy szólok, mint egy 60éves vén szatyor, de hidd el, nagyobb különbség van köztünk, mint köztem és az '50-es évek nemzedéke közt.

2016. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!