Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aggódom a barátnőm miatt?

Aggódom a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A legjobb barátnőm 3 hónapja szakított az első első szerelmével.2 évet voltak együtt.Ő 18 éves a fiú 22.Már előtte is barátnőmnek nagyon tetszett kb 3 évig és ezután összejöttek.A szakítás oka az volt hogy már kihült a kapcsolatuk,de békével váltak el.Pár napra másik barátja lett.A fiú még ujrakezdené vele mert még szereti.A barátnőm azt mondta hogy ha szakít a mostanival akk lehet Ő is úrjakezdené.Ha a mostani barátja mondd valami rosszat az exéről,akkor a barátnőm mindig megvédi.Eddig mindig a barátnőm kereste az exét és abból gondoljuk hogy még mindig érez iránta valamit.A mostani barátja negyon rossz hatással van rá meg ennek a gyereknek híre van,és az exére állandóan féltékeny meg fenyegeti és már a barátnőm facebookján is letiltotta.A barátnőm mondta az exének hogy ne foglalkozzon a barátjával mert nagyon féltékeny rá.Már többször próbáltuk mondani neki hogy ne foglalkozzon a mostani barátjával,meg h az exe sokkaljobban illett hozzá de hiába.Hogyan tudnánk róla lebeszélni?



2015. okt. 5. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár volt elolvasnom.
2015. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyet értek az elöttem szólóval :D
2015. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ez a kapcsolat az exével már úgyis el van baszva. ha két év után már úgy érzi, hogy kihult a kapcsolat, és rövid idő után már másik fiuval van.. nincs értelme tovább erőltetni, hogy válassza az exét, mivel nyilván nem szereti úgy ahogy kéne . hagyd rá, örülj vele a boldogsagaban es kész. de sztem ne szolj bele kivel legyen
2015. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megértem hogy aggódsz, de a barátnődnek kell eldöntenie végre hogy mit is akar igazán. Ha annyira védi az exét meg újra kezdené vele akkor ne foglalkozzon a jelenlegi barátjával. Ha a jelenlegi barátját szereti akkor meg az exével ne foglalkozzon. Az exével kihűlt a kapcsolatuk, lehet újrakezdenék, de ha ez mégis megtörténne akkor kitudja meddig fog tartani megint a nagy szerelem.

Én tapasztalatból mondom hogy visszamenni a régihez nem fog működni hosszú távon, és másoknál is ugyan ezt tapasztaltam. 100 szerelmes párból talán 2 olyan van akiknél működik az újrakezdés.

2015. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!