Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgok állhatnak a...

Milyen dolgok állhatnak a hátterében annak ha valakinek nincs közös témája az emberek többségével?

Figyelt kérdés
És nincs is semmilyen téma amiről el tudna úgy normálisabban beszélgetni a másikkal, ellenben a kérdezgetés profi módon megy neki. És ez idegesítő személyiségre vall?
2016. jan. 12. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem idegesítő csak unalmas. A háttérben az állhat, hogy rossz közösségben próbálkozik.
2016. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. szerintem Te kevered a kérdező által leírt típust a visszahúzódóval.


Kérdező: Neked kell tudni, hogy idegesít-e vagy sem. Ne válaszolj neki csak olyat amivel nem tud mit kezdeni. Ezen kívül visszakérdezhetsz, hogy mi ez, rendőrségi kihallgatás? Simán mondd meg neki, hogy ez Neked kellemetlen és nagyon egyenlőtlen, ha ő soha nem válaszol.

2016. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-túl intelligens az átlagos témákhoz. úgy gondolja amiről ő beszélne, azt mások nem értenék.

-fél megnyílni, talán múltbéli csalódás miatt.

-érdektelen, nincs hobbija.


kapásból ezek jutottak eszembe. engem nem idegesítene. inkább én is félnék megnyílni neki, mivel nem tudnék róla semmit szóval egy cseppet sem ismerném őt.

L21

2016. jan. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!