Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha 15 évesen beatlest,...

Az gáz, ha 15 évesen beatlest, nirvanát, metallicát hallgatok? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom , egy éve ilyen nem is járt a fejemben , csak rengeteg (föleg rockot és metált) olyan bandát hallgatok akik a 80-90-es években futottak be . Elkezdtem gitározni is , de kezdem úgy érezni , hogy ez kezd eltünni , vagy csak azért érzem így , mert egy rocker sincs a közelembe ? Most valamiért ódivatúnak érzem magam , tévedés ne essék , szeretem ezt a müfajt , nem is akarom abbahagyni , csak félek , hogy 20-25 év múlva már feledésbe fog merulni , mivel a modern technikában elég nagy szerepe van az elektronikus zenének , a tuc tuc zenének , amiket nem kedvelek. Nincs ebbe beleszólásom , csak félek , hogy késobb alig fogják ezt a müfajt hallgatni , nem tudom , hogy a 90-es , vagy a 2000-es években is így gondolták-e . Sok fiatal van , aki ugyan ezeket hallgatja ?

2016. jan. 12. 21:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Utolsó . ezt kifejtenéd bövebben ?Remélem nem csak gúnyt akarsz ebböl üzni
2016. jan. 13. 15:19
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"A Rock örök és elpusztíthatatlan"


Elég ha ezt megjegyzed, mivel e mondás igaza a mai napig kitart, és ki is fog az idők végezetéig.


Egyébként az általad felsorolt együttesek dalait a mai napig sok százezren hallgatják és játsszák a rádiók aktívan. Ha belegondolsz, hogy a '60-as évek, amikor a Beatles aranykorát élte már fél évszázada volt, s a mai napig nem merültek feledésbe az akkori slágerek, ebből leróható, hogy még további 50 év múltán is hallgatni fogják őket nagyon sokan. ;]


Ha attól félsz, hogy az elektronikus zene el fogja nyomni a klasszikus zenét és a rockot, felesleges, mert ez az egyik legnagyobb butaság a világon.

Mondom mindezt úgy, hogy elsősorban "gépzene"-fan vagyok.

Amúgy az elektronikában elég sok műfaj létezik már, s számomra pl. ott is van bőven értékelhetetlen hulladék, ameddig a fül elhall. ;]

2016. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves létemre. Beatlest és Elvist szeretek hallgatni. A Nirvana-t nem szeretem, de a Metallica az örök kedvenc és az AC/DC is :)
2016. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A rock/metál eltűnni soha nem fog. Ahogy az előttem szóló is írta, a Beatles is már több mint 50 éves aztán még mindig hallgatják. Ugyan úgy ahogy egy csomó klasszukus metál/rock előadók számait is amik már 30-40 évesek, még a ráidóban is gyakran játszák ezeket.


Elmondható ez a mostani elektronikus, pop zenékről? Csak gondolj bele, mennyi ideig hallgatják őket az emberek? Max 1-2 évig, aztán teljesen feledésbe merülnek.. egy jó példa erre a gangnam style . Rövid idő alatt több milliárdan nézték meg, a rádióban naponta 10x játszották, midnenkinek hirtelen az lett a "kedvenc" száma.. de hallod még manapság? A nagy fenét, senki se hallgatja már, teljesen feledésbe merült.

És ez igaz a legtöbb mai modern zenére, nincs semmi karakterük, csak a semmit mondó szöveg, és a fülbemászó dallam.

2016. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Hogy lenne már gáz? Ezek a legjobbak! Én is 15 vagyok, és ilyeneket hallgatok(a listát egészítsük ki a Guns n' Roses-szal). Nem nagyon hallgatja a baráti körömből ezeket más, de kit érdekel?
2016. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én 12 éves vagyok és soha nem hajlottam az efféle tuc tuc zenére.Engem nagyon idegesít,hogy az osztályomban csak én hallgatok rock-ot.Még szerencse,hogy apám rock-ot hallgat.Az ő egyik kedvence a Pearl Jam.nekem pont a Metallica.Véleményem szerint a 'mai'(tudjátok mire célzok) zenéhez nem is kell zenei érzék.

2016. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
85%
Basszus ha tudnád hány ilyen kérdést találtam már itt! Ciki-e ha... Ilyen NINCS! Nemár! Nem hiszem el hogyha normál zenét hallgat valaki rögtön elkezd hisztizni hogy gáz-e. Legyél biztos magadban, ha jobban érdekel mások véleménye, mint a sajátod, akkor gratulálok, ha pedig végre egyszer rájössz, hogy ilyen esetben csak a saját véleményed számít, akkor pedig kezet fogok veled. Szóval hajrá, lődd túl magad ezen a hülyeségen!!
2016. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
Ha gaz vagy, akkor en is mert kb en is ezeket hallgatom^^ (14l) ne aggodj><
2016. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%

Dehogyis :D

Ha tetszenek akkor nincs probléma, én is most kezdtem el igazán Metallicát hallgatni, és szerintem a mai napig remek banda, habár nagyrészt 21. századi metált hallgatok (nem emot, isten mentsen attól a szartól). Ha szereted azt a feeling-et amit "átadnak" a fenti zenekarok akkor nincs probléma. Ha főleg Metallica-szerű bandákt szeretsz csak küldj üzenetet privátban itt és írok egy csomót :D

2016. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
TE HALLGATOD A VILÁG LEGJOBB ZENÉJÉT! ÉLVEZD, HALLGASD, JÓ SZÓRAKOZÁST! ÉS EGY TANÁCS: SOSE SZÉGYELD MILYEN ZENÉT SZERETSZ! AMÚGY NEKEM IS A METALLICA MEG A ROLLING STONES A KEDVENCEM ÉS NEM GÁZ!!!
2016. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!