Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék normális...

Hogyan válhatnék normális felnőtté?

Figyelt kérdés

Felnőtt nő vagyok, és kicsit nem normális. Hiszek a természetfelettiben, a megmagyarázhatatlanban, a lélekvándorlásban...elavult ez már a mai kornak.

Sokszor álmodok olyanokat, hogy a lelkem testet cserél az állatokkal.

Álmomban sokszor nem önmagam vagyok. Voltam már kőkori kislány, azték hercegnő, szarvas egy középkori vadászaton...

Legutóbb egy álmomban Odin-nal találkoztam, egy másikban pedig hajóskapitány voltam a 17-18. században, aki a mai Ausztrália környékén keresett valamit, de viharba keveredett, és nem találta meg. Ébredés után az első gondolatom "Lemuria nyomait kerestük!"

Utána persze leesett, hogy hülye vagyok.

Néha félek kimenni a konyhába sötétben, vagy bemenni egyes szobákba a házban nappal is.


Keressek fel egy pszichológust?


2016. jan. 13. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
inkabb pszichiatert.
2016. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy hülye. Élénk a fantáziád, biztos szereted a kreatív munkát. Fess vagy irj fantasy regényt. Egyáltalán nem baj, ha ilyenekről ábrándozol, álmodsz. Nem kell ezzel menned sehova, kivéve ha a napi életedet zavarja. Pl nem mersz elmenni a boltba mert hátha elkap valami.
2016. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem is ilyen álmaim lennének :D

(az én álmaim például nagyon szorosan kötődnek a valós világhoz, ritka hogy történik valami tündérmesébe illő :c)

2016. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!