Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú gonosz ember?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket és a válaszokat, és csak ámulok mennyi gonoszkodás és rosszindulat árad a válaszolókból.

De miért?

Ennyire szomorú lenne az életük, hogy a nyomorukból származó frusztráltságot itt vezetik le névtelenül?



2016. jan. 16. 17:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Sokan összekeverik az őszinteséget a rosszindulattal. Feltesz valaki egy kérdést és ha azt a választ kapja, hogy nem neki van igaza, akkor már az összes ember gonosz és rosszindulatú. Szerintem ez nem ennyire egyszerű. Ha feltesz egy kérdést akkor fogadja el a válaszokat, akkor is ha nem tetszik neki.


+ Ha egy ember kitesz egy provokatív kérdést, amiből egyértelmű, hogy elítélendően viselkedett, ne csodálkozzon, ha el is ítélik mások...

2016. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

Szörnyxen egyedül érzik magukat a sok hülye között!


Így próbálnak értelmes válaszokat adni amelyek GONDOLKODÁSBÓL születtek, hátha találnak még hasonló embereket akik felfigyelnek erre, mert SZINTÉN KÉPESEK GONDOLKODNI!

2016. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Öndícséret gyalázat.
2016. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nagyjából annyi rosszindulatú ember van itt, mint amennyi kamu, provokálós kérdés..

Oké, hogy valaki nyersen őszinte (ami szerintem nem baj) vagy rosszindulatú, de árulja el nekem valaki, hogy az miért jó ha valaki hazugságokat ír le?? Amikor kérdésben olyan kamu történetet ír, sőt ha mondják, hogy hazudik akkor is azt írja, hogy igaz a sztorija..Miért élvezet írni borzalmas dolgokról amik nem történtek meg vele? De esetleg valaki tényleg átélte, és neki már nem fognak hinni

(lásd egy korábbi kérdésnél 13 éves lány azt írta, hogy az anyja el akarta adni.. kamuzott) ez miért jó?

2016. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen kérdezőket szerintem figyelmen kívűl kell hagyni.(akik provokáló kérdést tesznek fel) A gyakori kérdések oldal nem egy bíróság oldala. Szerintem senki se ítélkezzen, mert az sem tökéletes, aki ítélkezik.
2016. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem a kamu kérdésekről van szó az senkit nem érdekel...hanem egy sima mezei egyszerű kérdésről, ahol a válaszolók azonnal a magánéletében kezdenek el vájkálni, aztán ha nem jön össze akkor elkezdenek mindenféle összeesküvés elméleteket gyártani, a lényeg hogy minél jobban alázhassák és szapulhassák a kérdezőt.

Majd a végén kielégülten ítéletet hirdetnek felette...szerintem ez annyira kicsinyes és szánalmas viselkedés, hogy névtelenül így élik ki a nyomorukat.

Állítom ezek az emberek a való életben meg se mernek szólalni, itt meg jól kiélhetik magukat mert úgysem lesz semmi következménye.

2016. jan. 16. 18:58
 17/21 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nagyon örülök, hogy az egyik gonoszkodó akárki jelentette a kérdésemet, és átették másik kategóriába, remélem most boldog lett :)

Aki esetleg ide téved, annak mondanám hogy a "Családi kapcsolatok" kategóriában szereplő emberekről lenne szó, vagyis akik oda válaszolgatnak.

2016. jan. 16. 19:05
 18/21 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van Kérdező! Ahelyett, hogy mélyen magukba néznének az ilyenek, inkább másokat szapulnak. Nyomorultak és betegek az ilyenek, akiknek ez az örömük!
2016. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 KZitus ***** válasza:
"Hát azért vannak olyan kérdések, amikre nem lehet rosszindulat nélkül válaszolni," - de ha ilyen kérdést látsz, miért nem lehet egyszerűen tovább menni? miért kel az indulatot a nem tetsző kérdezőn levezetni? Én úgy látom a kérdező talán erre is céloz...bocsi ha nem jól látom:-(
2016. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%
Szeretek megalázni más embereket, szeretek tönkretenni és szomorúvá tenni másokat, és ha lehetséges, az öngyilkosságig kergetem, amennyire csak lehetséges. Eddig egy sikeres történet történt, amikor az egyik osztálytársunkat öngyilkosságba kergettük:)
2020. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!