Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem bunkóság...

Csak szerintem bunkóság megkérdezni valakit, aki nem vékony, hogy hány kiló?

Figyelt kérdés
Akár családtagról, barátról vagy párkapcsolatról van szó...
2016. jan. 22. 17:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt én sem értem, hogy miért bunkóság megkérdezni valaki korát, miért mondják, hogy nem illik... Mondjuk lehet azért nem értem mert én még csak 20 éves vagyok. :D

Szerintem azért bunkóság a kilóra rákérdezés, mert ha valaki nem büszke rá, meg nem az ideális a súlya, akkor cikinek érzi. Meg nyilván azért kérdeznek rá, mert látszik a felesleg... Akkor meg egyben beszólás is.

Én egészségesen élek és mozgok és fogytam is, de nem akar a mérleg 5-össel kezdődni. És azt "tanultam" még a suliban, hogy ciki 60+ kiló egy alacsony lánynak... Jófejek a gyerekek.

2016. jan. 23. 11:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem lepődtem meg a lepontozásokat látva.

Kedves kérdező! Ha te jól érzed magad a bőrödben ki nem sz@rja le, hogy mégis mennyit mutat a mérleg? Nincs sértő abban, ha megkérdezik, hogy mégis mennyi az annyi, az embernek fel kell tudnia vállalni magát, és nem szégyenkezni.

Mondok egy példát, egy egészségügyi probléma miatt nagyobb izomveszteség ért, sokan megkérdezték, hogy a súlyomat, mert nagyon vékonynak titulálnak. De engem ez csöppet sem zavar, majd visszajönnek a kilók.

2016. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!