Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiányos, -saját diagnosztika szerint-depressziós 3 éve, kissebbségi komplexusos, introvertált személyiség, de ki tudom nyitni a szám és tudok szerepelni, ha vevők rá az emberek, bizonytalan vagyok és zárkózott.

Viszont elegem van abból, hogy ugyan azokat a körölet futom, ugyanoda esek vissza, ahonnan indultam. Mintha egy pórázon futnék, ami mindig visszarántana 3 éve.

Ha maradok az önsajnálatban és az önutálatban, akkor mindent elveszítek. Elveszítem a barátomat. Csak ő miatta teszem meg, különben tudom, hogy visszaesek ugyanoda.

Az osztályom utál én is őket, piszkálnak, már suli rendőrnél is voltam, az leültette őket egy kicsit, de kezdenek megint felbátorodni. Szóval már meg se lepődök, hogy ők is utálnak. Egy csődtömeg vagyok.

El kéne mennem fogászatra, pszichológushoz. Ezt is csak a barátomért. Mindkettőtől félek. Úgy érzem, hogy elnyom a barátom, én egy kis valami vagyok mellette. Igazából jobban járna, ha egy normális lányt találna.

Múlt héten felvágtam az eremet harmadjára, ittam magamtól. Azt mondta a következőnél szakít velem, ezt nem akarom.

Folyamatosan nagyon depis vagyok, a tipikus gyomorgörcs, sírás, kimerültség kombó. Elegem van. Mindenki utál, mindenki csak ellenem van, mintha csak egy kis sz.r darab lennék, de az is vagyok. 16/L


2016. jan. 25. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát vaze ha így állsz hozzá.

Megpróbálhatnál tényleg elmenni, legalább az iskola pszichológushoz, hogy segítsen legyűrni ezt az állapotot.

Csak egyszer kell meglépni a nagy lépést és utána már könnyebb lesz.

2016. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg mindig az eleje a nehéz. De támasznak ott a barátod. Ne bántsd magad, a sulinak egyszer úgy is vége. A legrosszabb, hogy beállítod magad introvertáltnak, ergo már próbálod bemagyarázni magadnak, hogy ezért, de közben vágysz a társaságra. Ne hazudj magadnak. Pont az, hogy emberekre van szükséged, akik szeretnek. Szerezz barátokat, esetleg beíratkozhatnál valami önvédelmi cuccra, ott ismerkedhetsz, és magadat is megtudnád védeni.
2016. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!