Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek nagyképű?

Hogy ne legyek nagyképű?

Figyelt kérdés
Történtek bizonyos dolgok velem, de nem szeretném leírni, mert nagyon hosszú, lényege hogy megnőtt az arcom. Sok rossz példát láttam, röviden ez az oka. Most ébredtem erre csak rá, és nagyon vissza szeretnék változni. Bizonytalan vagyok az énemmel kapcsolatban. Ez kábé olyan, mint amikor az ápoló is megbolondul a bolondok házában, hisz annyi nem normális hatás éri, normális meg kevés (Igen, ilyen van. Ezért van nekik kötelező szabadság). Akármilyen reagálásnak, tanácsnak örülnék. Persze a gyökereknek mondanám előre, hogy gyökér válaszuk töröltetve lesz, tehát ne fáradjanak a trollkodással.

2016. jan. 27. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Több ötletem is van erre, jóformán mindegy, hogy melyiket tartod szem előtt:


1: Ugyan olyan ember vagy, mint bárki más. Másoknak is van 2 fülük (általában) és 2 szemük (általában), stb... Attól, hogy valamit elértél vagy valami történt veled, semmivel sem fogsz többet érni másnál, te is ugyan olyan halandó vagy.


2: Ha hiszel Istenben, akkor: Isten nem tesz különbséget közted és mások között, tehát nem érsz többet másnál.


3: Az univerzum hatalmas, te még csak egy kis porszemnek sem vagy megfeleltethető az univerzumban. (a méretek miatt)


A hatalmas egot lehet ellensúlyozni olyan dolgokkal, amik "lekicsinyítenek" téged, DE a hatalmas nagy ego és a lekicsinyítés sem megoldás. Neked kell magadban rájönni, hogy mi is az, ami visszafogná a nagy képedet.


[ Ha tetszett a hozzászólás, lájkold, oszd meg, iratkozz fel. Jah ez nem az az oldal :D ]

2016. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Noss, csak azt tudnám javasolni hogy a téged nagyképűvé tévő dolog elenkezőjét keresd, és kövesd neki/annak a példáját!

Továbbá kérdezz körbe az csaladá/baráti körödben, hogy mi az amin változtathasz!

Viszont kifejezettem pozitiv dolog hogy tudatában vagy a változásodnak és vissza szeretnél változni, ez egy piros pont :D

2016. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigieket, megy a like subscribe.
2016. jan. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!