Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincs szerencsém a lányokkal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szerencsém a lányokkal! Mit csinálhatok rosszul? 16/F

Figyelt kérdés

(kicsit lehet hosszú lesz, megpróbálom kifejteni)

16 éves fiú vagyok, a korombeli lányok közül a legszebbek mint az én iskolámba járnak, volt már 2 barátnőm akikkel "jártam is" a többi ugyanis valamiért nem akart kapcsolatot, amolyan: Több mint barátsàg de kevesebb mint kapcsolat dolog volt, legalábbis nekik így volt jobb. A legelső barátnőmmel (és szerelmemmel) csókolóztam csak, de ez már régen volt, a másodikkal nem, lehet mondani hogy akkor nem is jártunk de szerintem ha akartuk volna lehetett volna, nem volt rá szükségünk. Ennek a kapcsolatnak mintegy 2-3 éve hogy vége. Azóta több lánnyal volt dolgom(3-4) akikbe szerelmes voltam, de ők ezt csak barátilag viszonyozták, így kapcsolat nem lett belőlük. Olyan nem szokott lenni hogy nincs egy kiszemelt lányom aki nagyon tetszik, valamiért nagyon társas fiú vagyok, de nem sikerül megtalálnom a "másik énemet" és neki se engem. Külsőre nincs velem szerintem probléma, nem vagyok csúnya, 2 problémát érzek magamon a külsőmmel kapcsolatban, az egyik a pattanások( korral jár sokmindent nem tudok ellene tenni, nem ez a lényeg) a másik hogy kicsit túlsúlyos vagyok (nem nagyon, 83kg 177cm) koránérő srác vagyok, ovodás korom óta keresem a szerelmet és volt hogy találtam is, azt mesélte az egyik volt csaj is akivel még ott volt dolgok hogy talált rólunk régi képet, mi már akkor csúkolóztunk( őt nem számoltam barátnőmnek, nem tudtuk még mit csinálunk) szóval a lényeg hogy annyira korán felnőttnek érzem magam hogy már az általános iskolában olyanokat tudtam mint mások egész életükbe nem tanulmak meg (programírás, hackelés, vírusok, weboldalkészítés, egy fél éve tőzsdézni tanulok és a piacelemzés is nagyon érdekel) ez így kilencedik osztályba elég sok, és emellett a lányokkal a tanulással és a játékkal is volt isőm foglalkozni. A lányokkal mindig kedves vagyok, remélem nem nyálas, a kellő tiszteletet is megadom, viccelődni, nevetni rengeteget szoktam velük, valamiért lánybarátaim nem nagyon vannak, mert szerelmes leszek beléjük és máshogy alakulnak a dolgok, valami nem kóser bennem érzem. Törték már össze a szívem, az utolsó ("majdnem") kapcsolatomból fél éve volt, eddig sz összes közül ez fájt a legjobban, pedig még össze sem vesztünk a lánnyal, egyszerűen csak nem akart járni hiába tettem akármit, egy failcsók is elcsattant, sokféle volt, Ma reggel úgy ébredtem hogy halálosan szerelmesnek éreztem magamat az egyik régi "exembe" akit nem láttam egy éve és kb azóta van komoly kapcsolatban, idősebb is mint én, 19 éves, gyönyörű lány, azót is imádom annak ellenére hogy már nem "úgy" és annak hogy nem szoktunk beszélni, de régi barátként kezelnénk egymást. Tudom hogy tőlem 4-5 évvel idősebb fiúk/lányok is vannak akik még nem voltak kapcsolatban és hogy mit vergődök hogy lassan 3 éve nincs barátnőm. Nem tudok nélküle élni, akibe beleszeretek abba nagyon ragaszkodok és nagyon féltékeny is tudok lenni. 1-1 szakítás vagy hasonló után 1/2-1 évig képes vagyok szenvedni és abban a hitben tartani magamat hogx ez helyrehozható, aztán hirtelen napról napra jön egy másik lány, rádöbbenek hogy folyton rá gondolok és paff, máris szerelmes vagyom bele, aztán 1-2-3 hónapos "közelebbi ismerkedés után" kimis jelentik hogy ők nem akarnak járni, legalábbis az utolsó 4 alkalommal zsinórban ez történt, ami azelőtt sose. Az ismerkedéssel nem hiszem hogy sok bajom lenne, de nem szoktam csak úgy lányokhoz odamenni, inkább csak ismerősökkel jut eszembe kapcsolatot építeni. Remélem olyan képet sikerült teremtenem bennetek ami alapján tudtok segíteni, főképp lányok segítségét kérném mert a haverjaimnak már elmondtam, de lányokzól még nem nagyon kaptam tanácsot, de persze fiúk öteteit is szivesen várom. Ha kérdésetek van írjatok tudok még mondani amire kíváncsiak vagytok.



2014. jún. 22. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos egy kis yolo páwa hülyegyerek vagy. Ha nem akkor bocs. :D
2014. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha "annyian" visszalépnek/nem akarnak kapcsolatot tőled, akkor azt feltételezem, hogy a találkozásoknál vagy talán túl hamar akarsz tőlük kapcsolatot és így elvágod magad.

Igazából én ennyi infó után sem tudnám memgmondani mi a baj ugye ettől még nem ismerem az életedet és hogy mit csinálsz hogyan viselkedsz a lányokkal stb...

Talán a többiek tudnak értelmes választ adni!

2014. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyem a szivecskédet, 16 éves kiskölyök :D 3 év múlva térj vissza a dologra xDDD
2014. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem pont "minimális" a kor amikortól el lehet kezdeni be nézni a lányok bugyijába!

Ahhoz a kérdésekhez képest, hogy "Baj, hogy nem vagyok szűz? 14/L" kérdésekhez!

2014. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1 Sajnálom nem vagyok páwa hülyegyerek


#2 Igazad lehet, szoktam néha érzékelni hogy egy-egy alkalommal túl sokat kérek egy lánytól, de úgy szoktam vele lenni hogy kb 3 hónapos udvarlás után már azért nem vagyok vadidegen neki


#3 Nem akarlak megbántani, nem tudom hány éves vagy, fiú vagy lány de azt sikerült leszűrnöm az értelmes válaszodból hogy te 25 évesen leszel/vagy/voltál egy 15 éves szintjén!

2014. jún. 22. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem éppen, 5 éves boldog kapcsolatban élek, és 23 éves vagyok. Nagyon aranyos és kedvesen megmosolyogtató, amiket ide összehordasz, de van egy olyan érzésem, hogy ha férfivá érsz, magától megoldódnak :))

Mik a gyerekes részek? Tessék:

"1-1 szakítás vagy hasonló után 1/2-1 évig képes vagyok szenvedni és abban a hitben tartani magamat hogy ez helyrehozható" - miiii? 16 évesen? - egyébként felnőtt ember sem nyammog egy lezárt dolgon ennyi ideig.

"19 éves, gyönyörű lány" - valószínű egy kissrác kell neki

"lassan 3 éve nincs barátnőm" - hát ez borzalmas, nekem 18 évig nem volt párom, aztán milyen jól eléldegélek, valószínűleg a férjemet találtam meg..

Éld meg a gyerekkorod, hamar elszáll, hidd el, és férfiként komolyabban is vesznek majd!

2014. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 wiwastarr_ ***** válasza:

1. nem a gyönyörü csajoknál kéne próbálkoznod. az álomnõk gyakran elérhetetlenek. s lehet hogy egy átlagosabb lánnyal találnád meg s boldogságod.

2. mennyire vagy kocka?? (nem bántás , csak hogy program írás , hackelés , etc. .. szoval érted)

3. tudom , hogy ennek nem lehet parancsolni , de próbálj kevesebbszer szerelembe esni. így garantáltan kevesebb a csalódás is.


tudom , nem segítettem ezzel , de.. (:

2014. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom, ez sajnos igaz, és hát való igaz hogy azok közül a lányok közül akikkel jártam/próbálkoztam szinte mind ilyen, de nekem nem számít a küldő nagyon, csak azt szoktam mondani hogy ha jó a külső akkor az már tiszta Hawaii


Arra a kérdésedre hogy kocka vagyok-e, igen, az, de nem az a 0-24 típusú, mint ahogy írtam, a játékok mellett a szakmai oldala is nagyon érdekel, ézért inkább szakembernek nevezném magam mint kockának. Egy lány szemszögéből, ha nem ismer eléggé fel sem tűnik, volt aki akkor tudta meg amikor már hónapok óta tetszettünk egymásnak.

2014. jún. 22. 22:49
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj nálad is mint nálam, csak fiúba. túl gyorsan haladsz a korral, a generációdhoz képest. nekem is mindig azt, mondják, hogy várjak, túl fiatal vagyok, mert a korosztájom, még 3 éves szinten van szerelem terén. te már egy jobb korban vagy , de azért ... tehát az a lényeg, hogy nem( csak) veled van a baj. szerintem az idősebbekhez te vagy fiatal , a veled egykoruakhoz meg ők. sajnálom, de az egyetlem m
2014. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok, az egyetlen megoldás, ha vársz!
2014. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!