Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nő/lány felszines/felül...

Minden nő/lány felszines/felületes? Vagy csak nekem nincs szerencsém és rosszul valasztok?

Figyelt kérdés
Huszonkét éves fiu vagyok, eddigi kapcsolataim soràn csak ilyen tapasztalataim voltak. Pedig nem is a külsò tulajdonságokra megyek hanem inkább a belsőkre! Meglátok egy lányt aki ugy elsőre rögtön megfog, van benne valami különleges amit nem lehet megmagyarázni. Elkezdünk beszélgetni, összeismerkedünk, randizgatunk, aztàn összejövünk. Ezután 1-2 hét vagy hónap múlva teljesen megvàltozik, de eddig még az összes barátnöm igy volt! Az elején szerelem, boldogság, jó idő aztán beborul és vége az egésznek... Miért van ez? Rpsszul vàlasztok vagy talán ez az én sorsom, az egyedüllèt.

2016. jan. 30. 05:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hatodik válasz! Igazad van, roszul áltam hozzá ehez a dologhoz és erre most döbbentem rá!
2016. febr. 3. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!