Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan ember nem való egyetemre...

Olyan ember nem való egyetemre, akinek fogalma sincs arról, hogy az egyetem hogyan működik, nem érti a rendszert?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első félévben még nem értettem, de a másodikba már igen.
2016. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd belejön. Tapasztalatból mondom, az adminisztrációt nálunk a tanárok se vágják sokszor, össze-vissza történnek a dolgok.
2016. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd megérti.

Amiben nem vagyunk benne, azt általában nem értjük.

2016. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a 2 f.évben is meg tudtak lepni... aztán mégis lediplomáztam.
2016. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy dolog az az egyetem, hogy kijelenthessünk olyat, miszerint xy nem való oda, mert "nem érti, hogy működik." Akárki odamehet, aki bejut, vagy ven elég pénze, aztán majd vagy rájön, kitapasztalja, vagy otthagyja.
2016. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes az elején, új közegbe kerülsz a gimiből, és nem ismered ki magad az első időkben. Sokan így vannak ezzel. De második félévre mindenki "igazi egyetemista" lesz, belerázódik a rendszerbe.
2016. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát oktatónak, rektornak, kancellárnak nagyon nem, de hallgatónak azért nyugodtan.
2016. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!