Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megláttam a házas ismerősöm a...

Megláttam a házas ismerősöm a szeretőjével, nagyon kellemetlen, mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés
Mármint nem rájuk nyitottam,hanem a városban voltam, és jön szembe velem a masszőröm.Egy férfivel, akiről azt hittem a férje. Persze megálltam vele pár szót beszélgetni, nagyon szeretem, mert jó masszőr, talpraesett, és értelme. Azt tudom, mert már mondta, hogy el akar válni az alkesz férjétől, aki verni is szokta. Na a lényeg, hogy láttam, feszeng, nem tudtam miért. Mikor a végén elköszöntünk, kérdeztem, hogy ő a férjed, és a mellette álló férfira pillantottam, erre azt a választ kaptam:" a barátom" a férfi mintha el akart volna tűnni, mert mikor meglátott engem a masszőröm, a pasi kicsit hátrább ment és nem is köszönt.. de elehet csak belemagyarázok.Láttam rajta, hogy végig ideges, és a végén is éreztem az elköszönésnél, hogy határozottan nem jó, hogy én erről most tudok. Igazból, nem érdekel, mármint nem az én dolgom, semmi közöm hozzá. Nem tudom azt sem, tényleg mi igaz a férjével való kapcsolatából, bár én hiszek neki, de akkor is, ehhez nincs közöm. Amikor beszél róla, miközben masszíroz meghallgatom ( bár zavar, hogy őszinte legyek mikor annyit beszél, de jó masszőr, és megsérteni se akarom). Nem tudom, mit tehetnék, mikor legközelebb megyek hozzá. Tudom, semmi okom zavarban lenni. Viselkedjek majd úgy, mintha mi se történt volna?
2016. febr. 3. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem, szerintem mindenképpen kezd majd el felelősségre vonni amiatt amihez amúgy semmi közöd.

😂😂😂

2016. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha, viselkedj úgy. És legközelebb, ha nem mutatják be neked az ismerőseid a társaságukban lévőt, akkor ne kérdezz rá, hogy ki az. Illetlenség is, meg kínos helyzetbe is hozod mindannyiótokat.
2016. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, hogy felelősségre vonni, ha tudnál olvasni, látnád, hogy írtam is...hanem az a kellemetlen, hülye érzést hogyan tudnám leküzdeni, ami emiatt van, hogy megtudtam ezt.
2016. febr. 3. 14:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mégis mit kéne tenned???!!!

A masszőröd, nem a húgod vagy az anyád! Semmi közöd az életéhez. Hagyd!

2016. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én meg úgy tudom, az illetlenség , ha nem mutatod be az illetőt, de ez off, a témához nem tartozik.
2016. febr. 3. 14:24
 6/18 A kérdező kommentje:

szóval, még egyszer:

nem úgy értettem, hogy felelősségre vonni, ha tudnál olvasni, látnád, hogy írtam is...hanem az a kellemetlen, hülye érzést hogyan tudnám leküzdeni, ami emiatt van, hogy megtudtam ezt.

2016. febr. 3. 14:25
 7/18 A kérdező kommentje:
de amúgy ez elég ciki, mert ő meg elég sok mindent szokott rólam kérdezni, ami nem baj, szóval kicsit többek vagyunk, mint masszőr-vendég, kicsit barátnői szinten. Masszírozás után még van, hogy beszélgetünk, elég magán dolgokról is.
2016. febr. 3. 14:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad ettől kényelmetlenül vagy hülyén? Ha már válik a férjétől nem egy nagy dolog, hogy mással van. Neki érthető, hogy még fura, hogy mással látják együtt és zavarban van ettől. Ha ennyire zavar beszéld meg vele legközelebb vagy keress másik masszőrt, ha amúgy se tetszett, hogy folyton a magánéletéről beszél.
2016. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ja, nem azt mondom hogy zavart, bocsánat, ha rosszul fejeztem ki magam :) csak sokszor van olyan, hogy legszívesebben inkább a masszázsra koncentrálnék,relaxálnék,nem beszélgetnék...csak nem tudom, hogyan mondhatnám ezt meg, hogy ne sértsem meg. Nem zavar, hogy elmondja a dolgait, ha ezzel megtisztel vele, meghallgatom, de inkább masszázs után, mint közbe lenne.
2016. febr. 3. 14:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez van, lapozol.
2016. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!