Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normalis?

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
A kornyezetemben van egy lany, aki nagyon kedves, figyelmes, jo fej :) viszont valamiert kellemetlen a kozeleben lenni, sokat nezi a szam, ha hozza beszelek de nem csak akkor, mindig megolel ha elbucsuzunk.. Egyszer a kezem is megfogta azota felek.. En 20 eves vagyok es en is lany! Ezert fura a dolog. + en hetero vagyok.

2016. febr. 3. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túltolod. Én is az emberek száját nézem, mert nem tudok a szemükbe nézni (valamiért rettenetesen frusztrál) és valahogy könnyebb is a mondókájukra figyelni úgy. Lányok között szokás megölelni egymást, sőt puszit adni. Nálunk speciel nem, de pl tesóm barátnőjénél igen, így csinálja. Eszembe sem jutott arra gondolni, hogy ki akar velem kezdeni. Ha simán egy barát barátjaként ismerem meg is biztosan ezt csinálná és akkor sem feltételeznék ilyet. Barátnőmmel időnként kézen fogva megyünk az utcán, akár ugrálunk is, mint két hülye. Vagy ha csúszik az út, hogy legalább ketten essünk el. Megint csak nem jelent semmit. Ha nagyon zavar, akkor szóljál, hogy nincs bajod vele, de te nem ilyen környezetben nőttél fel és a fizikai kontaktus túl személyes.

Ja és nem kell azért ennyire homofóbkodni. Ez olyan, mint amikor a férfiak azt hiszik, hogy az összes meleg pasi az ő hátsójukra pályázik... nem gondoltam, hogy ilyet nők is produkálhatnak.

2016. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D okes. Csak mindig van egy rossz megerzesem vele kapcsolatban. Viszont masnal nem.. Es mas is olel meg baratilag :)
2016. febr. 3. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy bizonyos mód ahogyan az emberek olyan valakire néznek, akit szexuálisan vonzónak találnak, egyfajta hullámhossz. Ha volt már srác rádkattanva, vagy láttál ilyet, vagy tudod, hogy lányok hogy reagálnak egy "jó pasi" közelében, akkor ahhoz hasonlíthatnád azt, amit ő csinál, és abból talán könnyebben tudnál döntésre jutni.

Vagy... megkérdezheted őt, hogy náluk ez tök normális vagy mi, mert te nem vagy hozzászokva.

2016. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez jo otlet, koszi :)

Azt vettem eszre h: zavarban van, a szamat nezi, volt h atkarolt. Es nagyon baratsagos megserteni se akarom :) csak feelek :DD nem akarom azon kapni magam hogy megcsokol hirtelen.. Akkor osszeomlana a vilag.

2016. febr. 3. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A nem heterok igy szokták felmerni a terepet hogy veszi e a lapot a másik bejön e a közeledése es akkor probalkoznak tovabb
2016. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt gondolod? :S

Akkor nem tudom mi van mert egy srac nagyon bejon ennek a csajnak, akkor vagy rosszul lattam es hetero, vagy biszex.

2016. ápr. 23. 08:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor te gondolhatsz bele többet es eltulozva jellemezted a viselkedeset.
2016. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!