Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sok, az idegbeteg Nő?...

Miért sok, az idegbeteg Nő? És miért "frusztrálja" őket szinte minden?

Figyelt kérdés
Manapság gyakran hallom fiatal nőktől,és lányoktól,hogy "frusztrál" Gyakran találkozom türelmetlen,feszült idegbajos nőkkel,és lányokkal. És ami közös bennük,hogy a legtöbbnek nincs barátja,csak egy pici harsány új szintén ideg beteg kutyája. Lehet,hogy a sikertelen magánélet miatt ilyenek?

#a dilis nő?
2016. febr. 6. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Pont ezen gondolkoztam el ma. Mindenki full idegbaj. :))) Én meg jót röhögök legalább xd
2016. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mint írtad " a legtöbbnek nincs barátja".A szexhiány okozza.Velem is ugyan ez van,csak nekem nincsen kutyám.Sok minden frusztrál,meg igazából akkor is amikor rendszeres nemiéletem volt,de ennyire mem mint most...
2016. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Én nem gondolnám magam idegbetegnek.

Csak vannak időszakok amikor stresszesebb vagyok,hamarabb felkapom a vizet és nem,nem a menstruáció miatt. Akkor én nyugodtabb vagyok inkább :D Amúgy végtelenül türelmes ember vagyok.Sokan birkatürelműnek mondanak.De néha nálam is elpattanhat a cérna.


Munkahelyi dolgok,rohanás,pénz,itthoni problémák. Minden össze adódik és néha csattan vkin ha ez egy barát akkor barát ha vmelyik családtag akkor azon.


Van kutyám,de nem idegbeteg-mivel jó genetikával van megáldva,rendes tenyésztőtől!! Ja és NEVELVE van.


Idegbeteg kutya- olcsó,szaporítótól vett

,neveletlen,elkényeztetett kutya


Idegbeteg egy német juhász is lehet,ha olyan helyről van véve.De ezekbe nem folyok bele.


Barátom nekem sincsen, egyik barátnőm mondta,hogy nekem is kellene a szex néha jobb lenne. Köszi. Mai világban találj rendes férfit :D


Vagy betoji férfiak vannak akikkel komoly kapcsolat is lehetne,de annyira nyuszik,hogy semmit nem lépnek és megolvad a tej a szájukba.

Vagy a nagyon büszke,már bunkó pasik akik nyilván megcsalnának első adandó alkalommal.


Sajnos ezeket a végleteket kaptam. Néha ez is okoz feszkót.

2016. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, egy nő nem lehet ideges?
2016. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet. De mégis miért többször,mint egy férfi?
2016. febr. 6. 17:35
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Vannak olyan nők, akik mindig idegesek, vannak olyanok, akik ritkán. Vannak olyan férfiak, akik szintén mindig idegesek, vannak olyanok, akik szintén ritkán.


(Imádom, mikor el kell magyaráznom, hogy mind emberek vagyunk.)


Miért gondolod úgy, hogy egy nőnek kevesebb joga van idegesnek lenni, mint egy férfinak?

2016. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudod némelyiknek csak az kellene, hogy egy férfi tartsa őket Nőnek. Így nagybetűvel. Nem csak arról, hogy le fekteted. A munkahely család sok stresszt okoz és ez is lecsapódik valahol. Vannak olyan nők is akiknek a ló is kevés lenne.
2016. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

"Miért sok, az idegbeteg Nő?"

Nem tudom, kérdezd meg anyádat.

2016. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Egy nő már feszült se lehet anélkül, hogy valaki rá ne ordítsa, hogy idegbeteg. Hihetetlen :D
2016. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8/9-es válasz író. A TE anyádat kéne inkább kérdezni,Te gyökér!
2016. febr. 9. 05:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!