Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sok, az idegbeteg Nő?...

Miért sok, az idegbeteg Nő? És miért "frusztrálja" őket szinte minden?

Figyelt kérdés
Manapság gyakran hallom fiatal nőktől,és lányoktól,hogy "frusztrál" Gyakran találkozom türelmetlen,feszült idegbajos nőkkel,és lányokkal. És ami közös bennük,hogy a legtöbbnek nincs barátja,csak egy pici harsány új szintén ideg beteg kutyája. Lehet,hogy a sikertelen magánélet miatt ilyenek?

#a dilis nő?
2016. febr. 6. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szűk családomban van 3 nő. anyám és a két testvérem... mind idegbetegek... :)))
2016. febr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Látom, régi a kiírás nagyon, de pont most gondolkodtam el ezen én is - nő létemre!


Szeeinrem egyrészt a szexhiány okozhatja - nem tudja levezetni a feszültséget, illetve negatívan hat az önbizalmára, másrészt a rossz partnerkapcsolat - függővé, kiszolgáltatottá valik, ezért haragszik az egész világra.


Nekem majdnem egy ilyen barátnő miatt ment szét a kapcsolatom, addig súgott-búgott a fülembe.

Azóta meggondolom, kitől kérek tanácsot. Csakis attól, aki az adott területen sikeres!

2019. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pedig orgazmusa simán lehet attól, hogy nincs pasija, sőt!!!!
2019. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!