Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, csak engem zavar ez a...

Lányok, csak engem zavar ez a férfiakban, de nagyon?

Figyelt kérdés
Ha egy lányt szépnek tartanak,bókolnak neki,bámulják, ne adj isten cuppognak,fütyülnek neki stb. Ha meg egy lány véleményük szerint nem szép,vagy egyenesen csúnya,arra nem képesek,hogy megtartsák neki az ajtót,vagy arrébb menjenek egy szűk úton,vagy visszaköszönjenek. Felszínes képmutatók. Tisztelet a kivételnek

2016. febr. 13. 12:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem az egész nemre vetítem ki,természetesen vannak kivételek,ahogy a nők között is vannak beképzelt libák és normálisak is. Elhiheted,hogy nem ez a legnagyobb igazságtalanság az életemben,de már hosszú évek óta tapasztalom és nagyon zavar
2016. febr. 13. 13:17
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Engem is zavar ez, főleg azért, mert én is a nem szépek táborába tartozok és ezért saját bőrömön tapasztalom ezt nap, mint nap. Például a munkahelyen, amikor megjönnek a szép lányok, belépnek, köszönnek, a fiúk visszaköszönnek nekik. Néha még előre is köszönnek. Amikor én megjövök, köszönök, akkor csak felnéznek, látják, hogy én vagyok az, aztán visszafordulnak és folytatják a munkát, ahelyett, hogy köszönnének. Amikor a szép lányok cipekednek, akkor odaugranak hozzájuk, hogy "segítsek?". Amikor én, akkor nem. Még ha direkt megkérek is valakit, mert egy 25-30 kilós csomagot kell arrébb rakni és én a 45 kilómmal alig bírom megmozdítani, akkor is húzzák a szájukat, hogy miért nekik kell helyettem pakolni? Olyan is volt, amikor az egyik lány kapott a barátjától egy virágcsokrot és behozta az irodába. A fiúk mind dicsérgették, hogy hát igen ilyen szép lánynak kijár az ilyen szép csokor. Én egyszer kaptam egy szál rózsát egy idegentől az utcán, aki nőnap alkalmából minden arra járó lánynak adott egyet - azzal mentem be dolgozni. Tőlem megkérdezték, hogy kié a virág. Mondtam, hogy az enyém. Erre gúnyosan odavágta az egyik fiú, hogy "NEKED meg mégis ki adna virágot?!" :( Annyira sz_rul esik, hogy csak azért lenéznek meg bunkók velem, mert én nem születtem szépnek. :( Én nem várok tőlük bókokat meg körülugrálást, de azt azért igazán megtehetnék, hogy legalább nem szólogatnak be, és a minimum tiszteletet megadják nekem is, mint mindenki másnak!
2016. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 12.! Nagyon sajnálom,hogy ez van veled. Felfoghatatlan miért kell így viselkedni. Amúgy ne törődj bele abba,hogy ,,nem vagy szép",egy jól vágott haj,kis smink sokat segít
2016. febr. 13. 15:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 12-esnek kell változnia, akkor a segítség csak a "kis smink"-nek szólna.


Ez egy rendkívül jó szűrő, legalábbis nekem nagyon tetszik. Aki idős néninek, csúnya vagy kövér lányokkal, nőkkel is emberként bánik az egy hatalmas jó pont. Az egy ember.


Aki meg csak azzal kedves, akit megbaaszna... az olyan is.

2016. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14. Nem hatalmas jó pont. Ez lenne az alap. Hogy mindenkivel bánjunk emberként, függetlenül attól, hogy hogy milyen idős vagy hogy néz ki.

A többivel egyetértek.

2016. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért nem minden férfi egyforma. Van sok rendes, tisztességes, illemet tudó férfi is. De azt is látom, amit te írsz. Aki itt gyk-n is veri a mellét, hogy ő mindig segít a nőknek blablabla, aztán kiderül, hogy csak azoknak, akiket megfarkalna... amikor látom azt, hogy van egy 3 nagy csomagot cipelő néni meg egy zarás zacskóval látványosan szenvedő szőke felfújt szájú plázacica, és több pasi is inkább a cicusnak menne oda segíteni, az már hányingerkeltő. Meg aki a topmodellnek megtartja az ajtót, hogy stírölhesse a seggét, a másik nőnek meg jó, hogy az arcába nem vágja. És az ilyen mondja magáról, hogy tiszteli a nőket és segítőkész...
2017. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!