Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme az ilyen ember...

Mi értelme az ilyen ember létezésének ez valami sorscsapás?

Figyelt kérdés

25 férfi vagyok nem találom a helyem, az introvertáltság teljesen hazavág, nem tudom kezelni, hova tenni az emberek közeledését, sose voltam társas lény, emiatt rengetegszer megkaptam már az életbe a sok negativ lehúzó dolgot hogy csicskának kezel mindenki lenéznek ha látják hogy valahol hibázok, netán még ki is használnak...

Külsőm jó, sportos, sok lány megnéz többet vár,a külsőmből itélve, de belül... egyszerüen nemtudok mit kezdeni azzal hogy én legyek az olyan akire fel lehet nézni, valahogy annyira nem fekszik az az életstilus hogy magamat adjam..

Én érzem magam sz.rul h nemtudok többet adni, mint amit várnak... nem egyszer volt már hogy volt lehetőség de kiábrándulnak mindig, mikor beszélnem kell arról hogy mit csinálok mit szeretek ki vagyok..hazudni meg nem akarok. nekem szenvedés végig nézni, hogy több lehetne, de nem megy... többet adhatnék de nem tudok, elegem van már ebből... még a munka köröm is olyan ami annyira nem passzol hozzám, mindenki azthinné valami egyetemen végzett mérnők vagyok, de közbe meg ilyen alja munkákkal próbálom fent tartani magam...

Nem tettem le sok mindent, tanulási gondok voltak gyerekkorba amire sok tanár meg azt hitte hogy lusta vagyok meg hanyag, meg csak megjátszom.

nem tudom mi értelme, miért születik igy egy ember ez vlami kbaszás ? ez olyan mintha egy ferráriba trabant motort raknának mi értelme ha csak épp 100al menne ?? mi lehet az életcélja egy ilyen embernek ? és tudom már hogy ez csak egyre roszabb kényszeres gondolat lesz, manapság már elkezdtem inni, tudom nem megoldás... nem is merek még, rosszabb dolgokra gondolni. tehát passz nemtudom mit csináljak..teljesen tanácstalan vagyok, kevés dolog van már amiben hihetnék. még úgy 18-20 évesen elkezdtem élni, ment a bulizás több energiám volt sok mindennel próbálkoztam, amire volt rálátásom,motivált voltam. de annyira az ellenkezője lettem.. mit csináljak.. foggalmam sincs, de az biztos hogy ha igy marad nem kell sok idő hogy beleőrüljek hogy mindig ugyanaz van :/ azért nem akarok jól kinézni mert nem akarom hogy észrevegyenek vagy feltünjek, amiből úgy is az lesz a vége hogy megbántok hogy nem azt adom amire számitanak.. Észreveszem h egy nő zöld utat ad, kezdeményez... de akkor se akarok belemenni mert nem akarom megbántani, ezért kezelem semlegesen a helyzetet, de tudom ez sem jó..


2016. febr. 17. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Túlságosan függesz másoktól, szard le ki mit akar tőled. Tudom könnyebb mondani, de el kell kezdeni. Nézz végig az életeden, vedd számba miket sikerült elérni, ha nem sikerült amiket szerettél volna, akkor vágj bele. Szedd össze a céljaidat, még ha nem is nagyok másokéhoz képest. 25 évesen még mindig nagyon fiatal vagy.


Én is introvertált vagyok, tudom, hogy mennyire sz*r, de apránként sikerült fejlődnöm és a beszólások, negatív élmények többsége lepereg rólam, mert van jobb dolgom, mint azokkal foglalkozni.

2016. febr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!