Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőktől van értelme elvárni...

A nőktől van értelme elvárni olyat, hogy hűség, vagy túl naiv vagyok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Csak amennyire a férfiaktól, egy csöppel se több. Ha már így általánosítunk.
2016. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,ezért a női oldal érdekel.A férfiakat ismerem.
2016. jan. 5. 21:10
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Amíg tudod szórakoztatni addig igen. Ha nehéz időszakod van, és sokáig nem tudsz kijönni belőle, akkor nem.

Sajnos nem egy tapasztalat, nem egy embertől. Ha van más aki jobban megnevetteti meg jobban szórakoztatja ilyenkor, akkor szaladhatsz utána

2016. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha ki tudod elégíteni akkor nagy rá az esély.
2016. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Jajj drága kérdező. Durva túlzással van a Földön 4milliárd nő. Van köztük olyan, aki akkor se menne más férfihoz, ha a férje már a föld alatt kempingezne, meg vannak ordas nagy r_bancok. És gyakorlatilag a kettő között bármi.

Most ezzel mennyire vagy kisegítve?

2016. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
5-ösnél a pont :D
2016. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha térdközépig ér a farkad, és esetleg még néger is vagy, a világ végére is követni fognak, mint cápák a vérszagot...
2016. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Igen, de csak ha értékeled a hűségét és viszonzod is.Nos, én teljesen hűséges voltam eddigi párjaimhoz, de minek? Egyik sem becsülte meg.Sőt, volt aki kifejezetten menekült a hűségem elől.Tanultam az estből.Éljen az érdekkapcsolat!
2016. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatok miatt azért még ne általánosíts. Én hűségesebb vagyok, mint egy kutya.
2016. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Önsajnáltatás a felsőfokon.

Menj inkább a felnőtt párkapcsolatok témakörbe, ott valószínűleg találsz hozzád hasonló lelkületű férfiakat, akik azt mondják majd, amit hallani szeretnél.

2016. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!