Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a franc? Baj van velem?

Mi a franc? Baj van velem?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy inkább elmennék fiúnak mint lánynak. A lányok az osztályba mondják egymásnak hogy ha ő kérhetne valamit akkor a világ legcukibb pasiját kérné s mikor én válaszolok akkor meg gamer laptop tele játékokkal :D s akkor csak néznek rám xd. Baj lenne velem? :D
2016. febr. 17. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ja, ha bármit kérhetnél akkor minimum egy luxusházat luxusautóval kérjél már valahol Amerikába.
2016. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Én is kb.így vagyok... Csak én foci meccsre jegyeket kérnék. 😂😂😂 Ha kérdezik, hogy miért vagyok ilyen "fura"(mert nekem már az a fura, ha valaki nem meccsezik), akkor csak azt mondom, hogy nem vagyok fura, de normális sem, röhögök, majd mindenkit ott hagyok. 😂😂😂
2016. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D pacsii :D
2016. febr. 17. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Lapotop? Az nem erős. Kérjél asztalit :D

De mig gamer csajok tartsunk össze :D

2016. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs s ezt te is tudod. Miért kérdezted meg publikusan?

Mi ösztönzött kérdés kiírására?

2016. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Firedoom ***** válasza:

I love gamer girls <3 puszi csajok xD

Lapost tenyleg ne kérjél, hetvegen vihetem ujra szervizbe :D

2016. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki tudja elfogadni, hogy te nem pónit kérsz karácsonyra :D


Am meg szerintem nincs gond a gamer laptopokkal, nekem a legerősebb amit 1.5 éve vettem újonnan, a skyrim-et simán viszi max grafikán és elég szép a képe...


Persze van teljesítményben különbség, de a legnagyobb különbség asztali és laptop között inkább az ár...hogy mennyiért milyen teljesítményt tudsz kihozni, csak hát nem mind1, hogy mennyit fogyaszt az adott eszköz, és egyeseknek fontos a mobilitás...mint pl én programozó vagyok, nekem fontos! mellette gamer is :) hobbi szinten játékfejlesztéssel is foglalkozok...szóval én asztalival nem érném be :) ...szóval több szempontot figyelembe kell venni asztali és laptop közötti választásnál :)


Különben is gamer csajról van szó, sokkal előnyösebb ha az egyikőtöknek laptopja van, ha átugrik az egyik a másikhoz akkor tudtok együtt kockulni :P nem mindenki teheti meg itthon, hogy több gamer gépet tart otthon :)

Nézni kell azt is, hogy az együtt kockulás meglegyen :D


22F

2016. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!